Secret of Style

14 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 10-07-2010

Secret of Style

„Secret of Style” to tytuł powszechnie znany wśród ludzi związanych z modą i modą zainteresowanych. Autorką bloga, który coraz bardziej przypomina kompetentny magazyn tematyczny, jest Ewa Ambroziak –  terndsetterka, minimalistka, wielbicielka najprostszych (i najlepszych gatunkowo) t-shirtów. Z wykształcenia jest dziennikarką i stylistką. Ma swój udział we wprowadzeniu do Polski takich marek jak Jil Sander, Kris van Assche i Akris.

Ambroziak z branżą związana jest od kilku lat i doskonale wie, co w trawie piszczy. Po krótkiej współpracy  z czołowym polskim tytułem modowym, ostatecznie postawiła na twórczą wolność i niezależność, którą daje „Secret of Style”. Znajdziemy tu notatki dotyczące bieżących wydarzeń, wpisy poświęcone wielkiej, światowej modzie, relacje „z ulicy”, autorskie felietony, intrygujące sesje zdjęciowe z rozmaitych magazynów. Prezentowane są także „Ten Questions”, w którym autorka przepytuje ciekawe osoby związane z projektowaniem, muzyką, sztuką i show biznesem. „Secret of Style” odwiedza dzisiaj tysiące polskich i zagranicznych internautów. To tytuł, który mocno łączy wirtualność z realnością i chętnie patronuje pokazom i związanym z modą wydarzeniom.

We wrześniu czytelnicy będą mieli szanse poznać Ewę Ambroziak z nowej strony. Autorka pracuje bowiem nad swoją kolekcją t-shirtów, która zostanie zlicytowana podczas aukcji charytatywnej „SoS Communication”. Stylistka mówi, że organizowana przez nią akcja jest „połączeniem pasji do mody, wyobraźni, zmysłu organizacyjnego oraz pragnienia niesienia pomocy”. „SoS Communication” zaplanowany jest na 2 września 2010. Z pewnością poinformujemy was o efektach pracy autorki „Secret of Style”.

http://www.secretofstyle.pl/

AW

 • Sob., 10-07-2010 gość
  Ja doskonale znam Secret of Style i bardzo lubię tu zaglądać.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 10-07-2010 gość
  pierwsze slysze :P pierwsza strona i nic ciekawego, same powklejane zdjecia z wybiegow i gwaizd, kadzy moglby taki blog poprowadzic, nic nowego, nic ciekawego, musi sie bardziej starac albo w ogole zmienic zajecie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 10-07-2010 gość
  18 oberwatorów- to faktycznie znany blog na całyyyyym świecie :D lol
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 10-07-2010 monia098
  Generalnie, minimalistyczna prowizorka. Malo ciekawych rzeczy, skopiowane sesje z czolowych magazynow, a te autorstwa "Blogowiczki" - bardzo slabe.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 10-07-2010 gość
  Co to jest? to co napisała autorka o sobie. SŁABE
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 11-07-2010 gość
  a widzieliście ile Secret of Style ma na Facebooku fanów?????
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 11-07-2010 gość
  Znam kilka lepszych blogow.Same zdjecia i kopiowane z magazynow niezbyt ciekawe.Malo tam tzw personal touch.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 11-07-2010 gość
  wow, niezly szit ten SofS. Szkoda czasu na zagladanie tam. Malo od autorki, a jak juz cos probuje robic, to wychodzi z tego niezle szambo.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-07-2010 gość
  czy redakcja juz nic nie weryfikuje, a publikuja wszelkie informacje znajomych krolika?!?!

  zdjecia ilustrujace artykul - ok, ale sam blog - zenujacy.
  chyba nie wystarczy pisac o znajomych, ktorzy wypowiadaja sie o SoS, nie wystarczy zalatwic sobie kilku publikacji w mediach elektronicznych, by stac sie 'kultowym'.
  Moze przeczyta to autorka bloga - mam nadzieje.
  By pisac po angielsku , bo chyba taki jest zamiar tego dwujezycznego bloga - nalezaloby dobrze znac ten jezyk. po co silic sie na sztuczne i sztampowe tlumaczenia?
  Widac przepasc pomiedzy odautorskimi komentarzami w jezyku angielskim i tlumaczeniami polskich artykułów, a kalkami z zagranicy! Troche wiecej wysilku pani Ambroziak - wystarczy wpisac w wyszukiwarke te artykuly z dobrym angielskim i widac, skad Pani kopiuje!...
  Poza tym dziennikarce nie przystoi robic tylu bledow!
  Redakcjo, zlituj sie i weryfikuj, co umieszczasz!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-07-2010 gość
  dlaczego nie mozna dodawac komentarzy? :(
  to kolejna proba...

  kim jest ta pani? pseudotrendetterka?
  i na czym polega wprowadzanie marek z artykułu?
  na ich sprzedazy w piekielnie drogim butiku w centrum warszawy?

  LITOSCI!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2