Serum młodości Abeille Royale Guerlain

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 20-09-2010

Serum młodości Abeille Royale Guerlain

Pszczoła od 1828 roku jest symbolem marki Guerlain, nie dziwi więc, że najznakomitszy pszczeli produkt, czyli miód stał się głównym składnikiem nowego, szczególnego kosmetyku - serum młodości Abeille Royale.

Serum stymuluje procesy samoregeneracji i gojenia się tkanki, które w świetle najnowszych badań są odpowiedzialne także za reperowanie zmarszczek i przywracanie jędrności. W Abeille Royale wykorzystano w zasadzie nie sam miód, ale mleczko pszczele, czyli czysty „Królewski Koncentrat”, który stymuluje migrację komórek do uszkodzonych miejsc a także produkcję i remodelowanie tkanki.

Kosmetyk ma postać emulsji typu „olej i woda”, wchłania się natychmiast, pozostawiając na skórze świeżość i uczucie komfortu. Dla jeszcze większej przyjemności użytkowniczek serum obdarzono miodowym zapachem z nutami żółtych, polnych kwiatów mimozy i kłosów zbóż. Całą miksturę zamknięto w buteleczce wyrzeźbionej w kształcie plastra miodu z precyzyjnym dozownikiem uruchamianego złotym guzikiem.

Cena: 519 zł (30 ml)

Kupisz w autoryzowanych perfumeriach.

AG

 • Pn., 20-09-2010 TomTom
  Wszystko żeby tylko uzasadnić wysoką cenę do wyszarpania od klientów. No ale niektórzy jeśli nie zapłacą bardzo dużo to nie uznają danej rzeczy za dobrą. I tak to działa.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 20-09-2010 gość
  Prosiemy uprzejmnie o usuwanie komentów z reklamami!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 20-09-2010 gość
  znowu zlodziejska cena na polski rynek, a tymczasem 108 euro w butiku Guerlain przy Madeliene w Paryzu...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 20-09-2010 gość
  Mieszkam w Londynie, promocja tego kosmetyku w Johnie Lewisie miala miejscez miesiac temu- rozdawali spore probki i robili masaz dloni. Mazsaz nie powiem, fajny- ale to serum, no bez zartow, 3/4 skladu to petrochemia, z silikonem na czele, produkty pszczele gdzie na koncu. Szczerze- zupelnie bez sensu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 05-01-2012 Gość
  w italii 75 euro!!
  Odpowiedz Zgłoś