Serum wzmacniające włosy

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 07-08-2006

Serum wzmacniające włosy
Łysienie to problem 20 procent mężczyzn po dwudziestym roku życia i 50 procent po czterdziestce. Przeważa typ łysienia androgennego, które polega na utracie włosów na skroniach i czole oraz na szczycie głowy. Rzadsze są przypadki, gdy włosy wypadają od czoła w kierunku potylicy. Nie ma cudownego środka gwarantującego bujną czuprynę, ale jeśli łysienie masz zapisane w genach po ojcu lub dziadku, lepiej zawczasu zadbaj o swoje włosy.

Głównym składnikiem serum Schwarzkopf Professional wspomagającego wzrost włosów jest karnityna. Pobudza ona włosy do wzrostu i dodaje im energii. Poprawia ukrwienie skóry głowy, dzięki czemu zwiększa się zaopatrzenie mieszków włosowych w znajdujące się we krwi substancje odżywcze. Kuracja wymaga systematyczności i cierpliwości. Serum wciera się w skórę głowy dwa razy dziennie przez pół roku.

Cena za 100 ml: 300 zł, do kupiania w sieciowych drogeriach.

www.schwarzkopf.com

MT

 • Pn., 07-08-2006 gość
  Ja też jestem łysy i nic sobie z tego nie robię. Na dziewczyno to działa!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-08-2006 gość
  jasne - pewnie też na łyse... ostatnio czytałam dowcip: kiedy kobiety przestaną róznić sie od mężczyzn?
  Kiedy grube i całkiem łyse będą szły przez miasto i myślały - jestem tak zaje.... że każdy chciałby mnie przelecieć... :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-08-2006 gość
  lepsza jest Dermena i o niebo tansza :-D
  na Allegro.pl 23 zł.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 09-08-2006 gość
  Powinniście kasowac to za 1000 pln,może jakis palant pójdzie na to bo ja nie !!!!!!!!!.A swoją drogą to dobrze że przez pół roku przeciez tyle trwają zorze polarne na biegunie .he he he he
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 02-09-2006 gość
  Spróbujcie Alpecin - w granatowych butelkach (są i białe), około 6-7 euro.Są widoczne efekty!!!:)
  Odpowiedz Zgłoś