Skórzana garderoba Bangkok Poliform

25 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 10-03-2009

Skórzana garderoba Bangkok Poliform

Zabudowana szafa, która pomieści i zorganizuje cała garderobę to właściwie już standard i stały element naszych mieszkań i domów. Nowe rozwiązania znakomicie porządkują i ułatwiają bezbłędną nawigację po wszystkim tym, co chcemy mieć zamknięte w szafie. Włoska marka Poliform idzie o krok dalej i perfekcyjną organizację proponuje w niezwykle wyrafinowanej wersji.

Prezentowany system zabudowy Bangkok projektu OperaDesign wykończono w skórze naturalnej. System szyn i mechanizm hamujący sprawiają, że przesuwanie dużych i ciężkich drzwi nie wymaga wysiłku i jest idealnie ciche. Układankę czarnych, skórzanych paneli przecina ozdobny, chromowany pasek. Metal mocno odcina się od tła i jest efektownym akcentem. Geometryczna całość i prosta forma doskonale komponują się z efektem, jaki daje tak duża powierzchnia skóry. 

Poliform projektuje dla ludzi, którzy we wnętrzach cenią sobie ich styl, atmosferę i indywidualizm, a od szafy wymagają, by obok tego, że spełniała swoją funkcję praktyczną, była istotną i estetyczną częścią wnętrza. 

Cena (zależy od wyposażenia i wymiarów): od 25 000 zł

Szafę można zamówić u polskiego przedstawiciela firmy Poliform, w warszawskim showroomie Mood Design przy ulicy Duchnickiej 3.

http://www.poliform.it/

http://www.mood-design.pl/

Skórzana garderoba Bangkok Poliform

AW

 • Czw., 12-03-2009 gość

  Nie bądź śmieszny- skórzane sofy kosztują teraz grosze.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-03-2009 gość
  gość (Środa, 11-03-2009) napisał:  Żal dupke ściska jak się czyta komentarze tych farbowanych lisów, pesud-ekologów i innych. Dobrze do "czegoś" przynależeć - nie ważne czego - jak się ma jakiś problem, np brak kasy. Kiedyś szło się pod parasolem partyjnym a teraz są ekolodzy i inni nawiedzeni.


  Następny wszechwiedzący. W dodatku jeszcze zarzucasz osobą o odmiennych poglądach niż twoje, że ze swojej (skądinąd nie udowodnionej) działalności, czerpią jakieś korzyści majątkowe. Są jednak tacy ludzie, którzy, w przeciwieństwie do ciebie, widzą coś poza swoim tyłkiem i mało tego, że mają kasę, to potrafią się jeszcze nią podzielić.
  Znieczulica, chamstwo i prostactwo są w naszym społeczeństwie wprost porażające. A komentarze tego typu po prostu żenujące.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-03-2009 gość
  *osobom, oczywiście.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-03-2009 gość
  gość (Wtorek, 10-03-2009) napisał:  To jest kretynizm w czystej postaci... Już rozumiem buty, torebka, nawet od biedy już kanapę skórzaną zniosę. Ale to już jest grube przegięcie- zabijanie zwierząt dla czegoś co nawet nie jest ładne. A wy jak zwykle taki chłam, okupiony męką, propagujecie. Nie pierwszy raz z resztą. Za niedługo nowobogaccy będą sobie elewacje pseudo-dworków ze skóry robić, wystarczy im wmówić, że to jest super i rzucić nazwę firmy. Żenada.


  A buty skorzane to sie pewnie nosi. Bo pewnie akurat na buty to jeszcze stac... Jak ci sie nie podoba to po co ogladasz strone o luksusie, ktory jak wiadomo jest drogi i elitarny? Sa inne sposoby wyladowywania frustracji niz wylewanie zolci na forach internetowych. Poogladaj lepiej nasza klase
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 17-12-2009 StylEkoBig
  www.stylekobig.pl - Drzwi i Meble z Klasą

  Drzwi ręcznie zdobione, rzeźba, złocenia, piękne malowanie, tylko lite drewno !!!

  Meble drewniane, wyjątkowe meble klasyczne i dziecięce, artystyczna pracownia rzemieślnicza !!!

  Stać Cię na TO !!!
  Serdecznie zapraszamy
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3