Ślubne trendy: czarna suknia ślubna od Very Wang

7 Komentarzy
30 Zdjęć
Czwartek, 03-05-2012

Vera Wang odważnie eksperymentuje z modą ślubną. Jedna z najbardziej cenionych projektantek sukien ślubnych na sezon jesień-zima 2012/2013 proponuje kreacje w kolorze beżowo-łososiowym i czarnym. Klasyczna biel właściwie się nie pojawia

Wang przekonuje, że czasy, kiedy moda ślubna rządziła się ściśle wyznaczonymi regułami minęły. Teraz zasady wyznacza para młoda. Panuje dowolność, a fantazja nie zna granic. I choć trudno będzie znaleźć w Polsce pannę młodą, która skusi się na czarną suknię, nie można odmówić kolekcji uroku.

To lekko makabryczne, a jednocześnie piękne kreacje. Niektóre łatwiej skojarzyć z pogrzebem niż zaślubinami. Starannie przemyślane, warstwowe konstrukcje zachwycają drapowaniami, laserowymi wycinankami, delikatną koronką, marszczeniami i kaskadami delikatnego tiulu i organzy. Jakby lekko zdekonstruowane, w fazie rozkładu, momentami niemal gotyckie suknie wprawiają w zakłopotanie.

AW

 • Czw., 03-05-2012 Gość
  koszmarki
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 04-05-2012 Gość
  raczej na bal niz do slubu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 05-05-2012 japoneczka
  Mnie tam się podobają, choć te łososiowe to nie do każdego typu urody :-) Chyba jestem jakimś trensetterem, bo czarną suknię ślubną chciałam mieć od zawsze.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-05-2012 Gość
  Miu Miu, Burberry, Celine http://allegro.pl/listing/user.…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-05-2012 butterfly
  nawet krój żadnej z sukienek nie jest ładny... choć te w cielistym kolorze są ciekawą alternatywą (kolor oczywiście)...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-09-2013 mia
  Jak dla mnie super, ale tylko jedna wzbudziła we mnie zachwyt. Co do czarnych sukien ślubnych, to genialnie. W końcu ktoś łamie stereotypy i zasady! :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-09-2013 Gość
  Czarne suknie ślubne łamią stereotypy i zasady. Szacun dla projektantki! :) Ja sama chętnie bym do ślubu ubrała jedną z nich.
  Odpowiedz Zgłoś