Smaczny wypoczynek na Sycylii

1 Komentarz
3 Zdjęcia
Środa, 31-03-2010

Smaczny wypoczynek na Sycylii

Wszystkim, którzy myślą o odpoczynku i zmianie klimatu, polecamy wyjazd na Sycylię wiosną. Maj sprzyja zwiedzaniu uroczych miejsc, które w sezonie wakacyjnym są przepełnione turystami.

Organizacja Slow Food zajmująca się m.in. ochroną prawa do smaku na całym świecie proponuje swoim członkom, a także wszystkim chętnym wyprawę na wyspę słońca – Sycylię. Podczas tygodniowego pobytu będzie można podziwiać różnorodność kulturową tej małej wyspy, a także poznać smak słynnych na cały świat pistacji, spróbować wyjątkowo świeżych owoców morza i ryb czy wziąć udział w degustacji win Donnafugata w Marsali.

Wycieczka ma charakter objazdowy i skupia się na zwiedzaniu ciekawych miejsc oraz na rozpieszczaniu podniebienia najwybitniejszymi smakami, których nie brakuje na Sycylii.

W cenę wliczone zostały: przelot w dwie strony, 7 noclegów, wszystkie transfery specjalnym autobusem oraz większość przewidzianych atrakcji.

Cena dla członków Slow Food Polska to 3 250 zł, dla pozostałych chętnych 3 750 zł

Osoby zainteresowane wyjazdem mogą uzyskać więcej informacji lub dokonać rezerwacji poprzez kontakt mailowy z Magdaleną Czaplicką: magda.czaplicka@slowfood.pl

Więcej informacji o organizacji Slow Food znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej. http://www.slowfood.pl/

Smaczny wypoczynek na Sycylii

Smaczny wypoczynek na Sycylii

AWP

  • Śr., 07-04-2010 gość
    Przydałby mi się taki odpoczynek :) Póki co pozostaje mi sen :P A wiecie, że sen jest niezbędny do życia i prawidłowego przebiegu procesów psychicznych, prawie tak samo jak tlen ;-) Znalazłam fajny test "OCENA SNU" :) dowiedz się czy Twój sen jest prawidłowy: http://coaching.focus.pl/testy/…
    Odpowiedz Zgłoś