Sobienie Królewskie G&CC: turniej golfa dla kobiet

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 19-09-2011

Sobienie Królewskie G&CC: turniej golfa dla kobiet

Kto powiedział, że golf to typowo męski sport? Panie coraz częściej udowadniają, że to stwierdzenie jest dalekie od prawdy. W golfa gra wiele sławnych kobiet. Na światowych polach częstym gościem jest Catherine Zeta Jones, na polskich spotkać można m.in. Grażynę Wolszczak. Choć golf wydaje się być sportem niewymagającym, potrzebna jest dobra kondycja. Spacery i zamachy kijem to doskonałe ćwiczenia rozciągające mięśnie i kształtujące sylwetkę. To też świetna forma relaksu dla całej rodziny na świeżym powietrzu.

Na turniej golfowy dla kobiet zaprasza Królewski Klub Golfowy w Wilanowie. Warunkiem udziału jest przyprowadzenie przez każdą ze  startujących pań, mężczyzny w charakterze caddy'ego. Może nim być: mąż, syn, wnuk, brat, szwagier, przyjaciel lub kolega z klubu. Chodzi o dobrą zabawę i lepszą golfową integrację między płciami.

Turniej odbędzie się 24 września. Zgłoszenia przyjmowane w recepcji klubu Sobienie Królewskie do 22.09 (czwartek) do godz. 17:00 pod adresem: recepcja@sobieniekrolewskie.pl lub tel. 663 404 805, (22) 494 31 71

Dodatkowe informacje na temat turnieju dostępne są także na stronie: www.royalgolf.org.pl

MJ

 • Pn., 19-09-2011 gość
  Ja miałam okazję grać na tym polu, całkiem fajny. Czekam na otwarcie pełnych 18 dołków :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 19-09-2011 Bartosz Gamrat
  gość (Poniedziałek, 19-09-2011) napisał:  Ja miałam okazję grać na tym polu, całkiem fajny. Czekam na otwarcie pełnych 18 dołków :)


  Kobiety do garów a nie do sportu się brać
  Odpowiedz Zgłoś