Stomp w Polsce

16 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 12-01-2008

Stomp w Polsce

Stomp to dość nietypowa atrakcja teatralna, która podbiła właściwie cały świat, a w marcu po raz drugi pojawi się w Polsce.

Zespół artystów grających na miotłach, beczkach, zapalniczkach i koszach na śmieci zachwycił publiczność i zyskał sobie grono wiernych fanów. Poszukiwania rytmu w hałasie i wydobywanie dźwięków z przedmiotów codziennego użytku okazały się być strzałem w dziesiątkę. Stomp doczekał się imponującej ilości nagród i wyróżnień oraz zaproszeń do najbardziej prestiżowych sal koncertowych.

Brytyjska grupa tworzy muzykę bez tradycyjnych instrumentów muzycznych i teatr bez tradycyjnej fabuły, przekracza sceniczne konwencje i dość odważnie eksperymentuje. Zmusza publiczność do nowego spojrzenia i posłuchania tego, co oglądane i słyszane jest codziennie, a przy tym śmieszy, bawi i zachwyca niesamowitą sprawnością fizyczną i prawie kaskaderskimi wyczynami na scenie.

Polska trasa Stomp rozpoczyna się 5 marca i obejmuje miasta Bydgoszcz, Gdynię i Warszawę.

AW

 • Pn., 04-02-2008 gość
  Byłam i widziałam Ich na żywo - gdy byli poprzednim razem w Polsce. ZACHĘCAM! Wrażenia nie do opisania. Teraz też pójdę. Polecam! Nie było człowieka, który wychodząc z Kongresowej nie wybijałby rytmu palcami czy dłonią o nogę, torebkę, cokolwiek. Naprawdę SUPER!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 07-02-2008 gość
  mam juz bilety ;-) adzia
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-02-2008 Kama
  oni są niesamowici a ich film :D uch ach ech... miodzio ^^
  nie mogę tego opuścic ale coś mi sie wydaje zebym na to mogla pojsc :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 06-03-2008 gość
  bylem wczoraj w bydgoszczy,sa niesamowici...robia takie show...a przy tym wszystkim idzie sie zdrowo nasmiac.Polecam:)))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 09-03-2008 gość
  Trasa obejmuje też Wrocław. Dokładniej Teatr Polski
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-03-2008 gość
  byłam wczoraj. było super!!!!!!!!!!!!!!!!!fantastycznie po prostu!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2