Stroik Philip Treacy

4 Komentarze
2 Zdjęcia
Czwartek, 12-05-2011

Stroik Philip Treacy

Philip Treacy – słynny irlandzki modysta projektuje dla najznamienitszych światowych domów mody, a stworzone przez niego kapelusznicze działa sztuki noszą koronowane głowy, arystokracja, gwiazdy oraz śmietanka towarzyska Wielkiej Brytanii.

To właśnie on zaprojektował nakrycia głowy, które miały na sobie członkinie rodziny królewskiej podczas niedawnego ślubu Księcia Williama i Kate Middleton. Jak można się domyślać, te rzeczy nie są tanie, ale nosząca je kobieta może mieć pewność, że jej kreacja zostanie zauważona i skomentowana. Wybrany model ze zdjęcia oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych: obydwie wykonano całkowicie ręcznie, z naturalnej słomki i delikatnego jedwabiu.

Cena: 2 000 funtów, czyli 9 400 zł

Do kupienia w internetowym sklepie Harrods

Stroik Philip Treacy

MO

 • Czw., 12-05-2011 gość123456
  O.o eeee.....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-05-2011 gość
  Kapelusz, czy stroik jest uzupelnieniem eleganckiej kreacji. . jezeli taki stroik zalozy maszara, babochlop, to bedzie odtraszajacym obrazem, natomiast noszony przed sliczna dziewczyne, badz piekna kobiete o klasycznych rysach i zgrabnej sylwetce to napewno dostarczy milych wrazen estetycznych. Cena nie ma tutaj zadnego znaczenia. Piekna kobieta moze wygladac zjawiskowo w slomianym kapeluszu za 25 zlotych, a paszczura bedzie straszyc w stroiku za 2000 funtow.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-05-2011 gość
  moja misssssss wyglądałaby w nim pięknie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 13-05-2011 anjanja
  wow cena, wow śliczny
  http://realizujemarzenia.blogsp…
  Odpowiedz Zgłoś