Strój Jessiki Alby

82 Komentarze
4 Zdjęcia
Środa, 07-03-2007

Strój Jessiki Alby

Patrząc na Jessicę Albę, odzyskuje się wiarę w Hollywood. Ta młoda aktorka nie wywołuje skandali, nie nadużywa narkotyków, nie zmienia kochanków. Jest normalna - i ma świetny gust do ubrań.

Oczywiście, wiele z tego to nienaganna figura, ale akurat ten strój, który Jessica nosiła podczas spaceru po plaży, nietrudno odtworzyć w wersji całkiem wyjściowej.

Po pierwsze - tunika, ściągana w biodrach. Wbrew pozorom, nie dodaje optycznie kilogramów. Jessica ma na sobie tunikę na ramiączka, ale w naszej szerokości geograficznej lepiej sprawdzi się cos z rękawem, np. jedwabna minisukienka Diane von Furstenberg, którą można kupić za $325 (ok. 975 zł) w sklepie internetowym Saks Fifth Avenue.

Strój Jessiki Alby

Spodnie, które ma na sobie Jessica, to welurowe dresy - jeśli chodzi o spacery na plaży, w sam raz, ale do bardziej formalnego stroju niedopuszczalne. Można za to wybrać szerokie, czarne spodnie. Znajdziesz takie np. w sklepie Promod. Kosztują 199 zł.

Strój Jessiki Alby

Ważnym dodatkiem są pomalowane na czarno paznokcie. Podejrzewam, że Jessica użyła najmodniejszego i najbardziej poszukiwanego za oceanem lakieru z limitowanej edycji Chanel (Black Satin), ale możesz też poszukać lakieru firmy Inglot, nr 39.

Strój Jessiki Alby

AMG

  • Śr., 09-05-2007 Famous
    ladna ladna (tylko te spodnie jakies nie na plaze)
    Odpowiedz Zgłoś
  • Niedz., 08-07-2007 isabell
    spoko :) sliczna jest, ale srednio ją lubię. wydaje sie byc zadufana w sobie
    Odpowiedz Zgłoś
1 ... 5 6 7 8 9