Success Future Lotion Guerlain

5 Komentarzy
2 Zdjęcia
Niedziela, 23-11-2008

Success Future Lotion Guerlain

Od 1828 roku Pierre - Francois Pascal Guerlain, uznany chemik i założyciel firmy Guerlain, tworzył cenne eliksiry na bazie rzadko występujących naturalnych składników. Współczesne laboratoria Guerlain, korzystając zarówno ze 180-letniej tradycji, jak i dostępu do najnowszych technologii i najrzadszych, najbardziej skutecznych składników, oferują kobietom jakość i efektywność.

Prezentowany tonik regenerujący to najnowszy produkt linii Success Future. Kosmetyk powstał na bazie opatentowanego kompleksu czystego wyciągu z bursztynu, który w widoczny sposób poprawia wygląd skóry. Kompleks napina i zagęszcza strukturę skóry przez pobudzanie słabnącej z czasem produkcji tensotrofin – cząsteczek kontrolujących starzenie się. Stymulacja głównych genów skórnych poprawia jakość i strukturę skóry właściwej. Uzupełniony zostaje też poziom kolagenu.

Czysty wyciąg z bursztynu działając od naskórka do skóry właściwej, skutecznie zwalcza mechanizmy starzenia się skóry powodujące powstawanie zmarszczek i utratę jędrności. Tonik zwęża pory, wygładza i poprawia koloryt, a zawarty w produkcie kwas hialuronowy naturalnie stabilizuje poziom wody.

Cena: 199 zł (200ml)

Kupisz w perfumeriach oferujących linię pielęgnacyjną Guerlain.

Success Future Lotion Guerlain

AW

 • Niedz., 23-11-2008 gość
  ale luksus zwykly tonik Pierra mialem takich juz z 5.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 24-11-2008 gość
  czemu to ma taki kolor, w realu jest granatowy i w sumie taki sobie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 25-11-2008 gość
  Ja z kolei polecam L'instant de Guerlain pour homme, świetny zapach, delikatny nie ma efektu "komety" ciągnącej się za mężczyzną :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-11-2008 gość
  nie polecam obiecanki cacanki , nie poprawia wyglad skory , to bajeczka od mikolajka
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 27-11-2008 gość
  z kad takie opinie skoro to najnowszy produkt a efekty mozna zaobserwowac po pewnym czasie wiec .....
  Odpowiedz Zgłoś