Success Future Neck & Decollete Serum Guerlain

2 Komentarze
2 Zdjęcia
Sobota, 29-11-2008

Success Future Neck & Decollete Serum Guerlain

Serum Success Future to przeciwzmarszczkowy produkt do pielęgnacji delikatnej skóry szyi i dekoltu powstały na bazie czystego wyciągu z bursztynu.

Dział badawczy Guerlain skoncentrował całą odbudowującą i energizującą moc bursztynu w opatentowanym kompleksie. Główną rolę odgrywa tu tensotrofina – cząsteczka kontrolująca główne mechanizmy skórne odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek i utratę jędrności. Tensotrofina napina skórę stymulując pracę fibroblastów, a poprzez ochronę włókien kolagenowych poprawia jej gęstość. Naturalna produkcja tensotrofin zmniejsza się z czasem i na skutek działania promieni UV. Czysty wyciąg z bursztynu stymuluje ich produkcję oraz pobudza geny odpowiedzialne za jakość i organizację włókien kolagenowych.

Struktura skóry zostaje odnowiona, zagęszczona i zmieniona. Głębokie zmarszczki i linie są zmniejszone i skóra staje się bardziej jędrna. Skóra szyi i dekoltu odzyskuje sprężystość i elastyczność, a mocno ujędrniający Lift – Focus zapobiega jej wiotczeniu.

Cena: 375 zł (50ml)

Kupisz w perfumeriach oferujących linię pielęgnacyjną Guerlain.

Success Future Neck & Decollete Serum Guerlain

AW

  • Sob., 29-11-2008 gość
    Kosmetyki guerlaina są naprawde świetne. Mialam dwa kremy z tej firmy i uważam że sa bezkonkurencyjne w stosunku do innych produktów z wyzszej półki.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Pt., 22-01-2010 gość
    Zgadzam sie z powyższym . Kosmetyki pielęgnacujne Guerlaina sa skuteczne i efekt ich uzywania jest widoczny po stosunkowo krótkim czasie.
    Odpowiedz Zgłoś