Suknia Gucci

5295 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 10-10-2007

Suknia Gucci Inspiracją jesienno-zimowej kolekcji Fridy Giannini była Lee Miller, słynna modelka i korespondentka wojenna. Związana z modą i artystami Miller była z jednej strony piękna i subtelna, z drugiej niezwykle silna i zdecydowana. I to właśnie te dwie strony kobiecej osobowości uchwyciła projektantka Gucci. Nawet finałowe, wieczorowe suknie były pomieszaniem ostrości z delikatnością.

Uszyta z jasnego, szlachetnego jedwabiu, prezentowana suknia wyrafinowanym stylem przywołuje na myśl lata trzydzieste i czterdzieste zeszłego wieku oraz wielkie gwiazdy kina tamtego czasu. Długi, lejący dół z kieszeniami prostotą kontrastuje z ozdobną, mocno odsłaniającą ramiona górą. Prążkowany, jakby plisowany jedwab został fantazyjnie zapleciony na szyi i plecach. Jest jeszcze czarny, ozdobny pasek z lakierowanej skóry ze złotymi detalami. Szeroka, przednia cześć efektownie łamie monochromatyczną całość i przechodzi w wąski pasek zapinany z tyłu na plecach.

Polecam utrzymać styl filmowych femme fatale i do sukni nałożyć długie, skórzane rękawiczki Gucci, a usta pomalować czerwoną pomadką.

Cena: 
Suknia: 2 040 funtów (ok. 11 090 zł)
Rękawiczki: 285 funtów (ok. 1 550 zł)

Kupisz w butikach Gucci.

Suknia Gucci

AW

1 2 3 4 5 ... 530