Sylwester w Kenii

12 Komentarzy
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 13-10-2008

Sylwester w Kenii

Nie każdy lubi szaleństwo imprez sylwestrowych i towarzyszącą mu w Polsce mroźną, zimową pogodę. Dla takich osób znakomitym wyjściem na mile spędzony czas może okazać się podróż na drugą półkulę oraz obcowanie z afrykańską przyrodą i kulturą.

Ta sylwestrowa podróż po Kenii rozpoczyna się w stolicy kraju – Nairobi. W ciągu 12 dni można zobaczyć między innymi farmę autorki Pożegnania z Afryką, Wielki Rów Tektoniczny ciągnący się od Egiptu aż do Mozambiku (na terenie Kenii jego dno wypiętrza się do ponad 2 tysięcy metrów nad poziom morza) czy rezerwat Maasai Mara, gdzie można spotkać plemię Masajów. W planie jest także podróż tradycyjnym pociągiem pamiętającym czasy kolonistów angielskich, lot balonem, fotografowanie zwierząt (polowanie obiektywem), a także wypoczynek na Oceanem Indyjskim.

Podczas całej podróży goście mają zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie w luksusowych obiektach – hotele cztero i pięciogwiazdkowe, a podczas wypraw w teren w lodżach – domkach z basenem i tropikalnym ogrodem.

Cena za jedną osobę za 12 dni: 10 800 zł

Rezerwacje na stronie biura podróży Octopus Adventure.

Sylwester w Kenii

Sylwester w Kenii

AWP

 • Pt., 17-10-2008 gość
  gość (Poniedziałek, 13-10-2008) napisał:  Wpisz w google "żyrafa", będziesz miał więcej ^^  boskie ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 23-11-2011 Aga
  Mam taką ofertę za połowę ceny. Szukam towarzyszki na sylwestrowy wyjazd. Zapraszam na e-mail: agaanai@wp.pl
  Pozdrawiam
  Aga
  Odpowiedz Zgłoś
1 2