Sylwester w krakowskim Sheratonie

6 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 20-12-2009

Sylwester w krakowskim Sheratonie

Już po raz szósty krakowski Sheraton zaprasza gości na Bal Sylwestrowy. Zabawa odbędzie się w hotelowym Atrium, a tuż po północy jego szklany dach rozbłyśnie tysiącem kolorów, dzięki pokazowi sztucznych ogni.

Uczestnicy Balu będą mieli okazję podziwiać ciekawe sceniczne aranżacje, doskonały program artystyczny, a także delektować się wyśmienitą kuchnią. Specjalnie na ten wieczór Szef Kuchni – Tomasz Leśniak zaplanował prawdziwe kulinarne arcydzieła. Bufety bogate będą między innymi w: atlantyckie małże świętego Jakuba, unoszone na krewetkowych chmurach z czerwonymi morskimi perełkami i salsą pomidorowo-ananasową, kolorowa papugoryba o aromacie imbiru, serwowana z sosem z krwistej pomarańczy, a także krem z orzeszków ziemnych o aromacie zielonego curry i kluseczek pistacjowych oraz delikatne udka z królika pieczone w oliwie virgin i świeżych ziołach, skomponowane z dyniowym chutney.

Muzycznych atrakcji dostarczy zespół Perła Big Band oraz DJ grający utwory światowych list przebojów, podczas gdy Grupa Ocelot zadba o wrażenia artystyczne gości, wykonując pod szklanym dachem Atrium prawdziwie podniebny „ anielski ” taniec. Przez cały wieczór gościom towarzyszyć będzie fotograf, który uwieczni wspomnienia z tej wyjątkowej nocy. W pierwszej godzinie Nowego Roku zaplanowano losowanie nagród, a na zwycięzców czekają krajowe i zagraniczne pobyty w hotelach sieci Starwood oraz wiele innych miłych niespodzianek.

Cena: 700 zł od osoby.

Dla uczestników balu hotel proponuje atrakcyjne ceny pokoi w wysokości 395 zł od osoby za pokój dwuosobowy; w cenę wliczone jest śniadanie oraz późne wymeldowanie do godz. 14:00.

Sheraton Kraków Hotel
Ul. Powiśle 7
31-101 Kraków
Tel: (+48) 12 662 10 00
http://www.sheraton.pl/krakow/

MWW

 • Niedz., 20-12-2009 gość
  Do 14 ?! W Holiday Inn wymeldowanie było do 18. Impreza do 5, spanie do 12, póżniej basen i relax . Do 14 to żadna łaska za ta kasę.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 20-12-2009 gość
  nic specjalnego, menu nawet mnie nie poruszyło
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 20-12-2009 gość
  Ciekawe... wszystko w menu jest o aromacie czegoś... Jeśli krem z ozreszków ziemnych, to po co o aromacie zielonego curry i kluseczek pistacjowych (czymkolwiek by one nie były). Zapowiada się groch z kapustą.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 20-12-2009 Słwekvir
  Fajnie tylko nie mam z kim iść:(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 21-12-2009 gość
  Słwekvir (Niedziela, 20-12-2009) napisał:  Fajnie tylko nie mam z kim iść:(  Lasek i Menów tam jest bez liku, duży wybór niezależnie od upodobań ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 21-12-2009 gość
  700 zł to całkiem spoko. Byłem w "psiej wólce" gdzie było po 800 no tylko że tam spanie gratis a tu dodatkowo płatne
  Odpowiedz Zgłoś