Symulator lotniczy w SILVAIR

4 Komentarze
4 Zdjęcia
Wtorek, 28-07-2009

Symulator lotniczy w SILVAIR

Amatorów atrakcji lotniczych i technologicznych nowinek na pewno zainteresuje nowy symulator lotniczy jaki zainstalowano w Ośrodku Szkolenia Lotniczego SILVAIR.

 Symulator AL200 MCC, francuskiej firmy Alsim, jest najnowocześniejszym w Polsce tego typu sprzętem dostępnym nie tylko do celów szkoleniowych.

Symulator imituje kabinę samolotu wraz z jej niezbędnym wyposażeniem. Dodatkowo, wygląd wskaźników wyświetlanych na pulpitach urządzenia zmienia się w zależności od wybranego do pilotowania modelu samolotu. Wrażenie realności lotu potęgują obrazy wyświetlane za oknami kabiny, odgłos pracujących silników oraz komendy instruktora – odpowiednika służb kontroli lotów, z którym pilot utrzymuje stały kontakt przez słuchawki. Pilot może również sam zdecydować o panujących za oknami warunkach atmosferycznych. Wśród samolotów, które można pilotować w symulatorze, znajdują się m.in.: Cessna 172, Cessna Citation II, ATR-42, Piper Seneca V i Piper Arrow

W symulatorze mogą przebywać jednocześnie dwie osoby.

Z symulatora mogą korzystać piloci, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje, ale także wszyscy ci, którzy pragną spróbować swoich sił za sterami, a nie mają wymaganych do tego uprawnień.

Na lot w symulatorze należy umówić się wcześniej telefonicznie lub mailowo. Więcej informacji na stronie www.silvair.net.

Cena: 290 zł za 1 godzinę
Adres: al. K.E.N. 85 (Galeria Metro BIS)

Symulator lotniczy w SILVAIR

Symulator lotniczy w SILVAIR

Symulator lotniczy w SILVAIR

AWP

 • Wt., 28-07-2009 gość
  Symulator w celach szkoleniowych, żeby nabić nalot, więc nie wiem czemu znalazł się na tej stronie. Tak jak ktoś wyżej napisał za 290 zł/h można wynająć cessne 172 i polatać .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 28-07-2009 avsim
  Ale super!!!! TO COŚ DLA MNIE! ZAPISUJE SIE! MASAKRA!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 30-07-2009 gość
  super
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 22-02-2010 gość
  gość (Wtorek, 28-07-2009) napisał:  Symulator w celach szkoleniowych, żeby nabić nalot, więc nie wiem czemu znalazł się na tej stronie. Tak jak ktoś wyżej napisał za 290 zł/h można wynająć cessne 172 i polatać .  gdzie c172 za ta cene wychaczysz - - jezlei masz biore od razu na 100 godzin - serio
  Odpowiedz Zgłoś