System audio Panasonic SC-HC40

3 Komentarze
2 Zdjęcia
Środa, 12-05-2010

System audio Panasonic SC-HC40

Odtwarza muzykę z płyt CD i nośników zewnętrznych, ale posłuży też jako zestaw głośnomówiący dla iPhone’a.
System audio Panasonic SC-HC40 zamknięty jest w smukłej obudowie o grubości zaledwie 69 mm. Można go postawić na szafce lub zawiesić na ścianie. Odtworzymy na nim pliki muzyczne (także MP3) nagrane na płytach CD, pamięciach Flash USB oraz na odtwarzaczach iPod czy iPhone. Jest tutaj też tuner radiowy.
Dzięki łączności Bluetooth można odtwarzać muzykę z iPoda czy iPhone’a nie połączając go do urządzenia. Jeśli jednak je podłączyć, można odbierać rozmowy z iPhone’a przyciskiem na pilocie. Rozmowa prowadzona jest przy pomocy głośników i wbudowanego mikrofonu.

Cena: 1 070 zł

http://www.panasonic.com

System audio Panasonic SC-HC40

MWW

 • Śr., 12-05-2010 gość
  super, tylko... dlaczego tak tanio? nie chce zeby mnie ktos zle zrozumial, ale to lekko niemozliwe by taki sprzet jaki jest w opisie i ktory bylby dobrze zbudowany kosztowal tylko tysiac zlotych... :S ktos ma??
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 14-05-2010 ganzallein
  bo to Panasonic a nie jakaś specjalistyczna firma audiofilska która zajmuje się wyłącznie wieżami stereo,za stosunkowo małe pieniądze jest bardzo dobra jakość dźwięku ale jak kogoś razi ta nazwa na obudowie to niech sobie kupi sprzęt za 8 tys. i zapłaci głównie za inny znaczek na obudowie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 14-05-2010 gogogo
  stare to w uk juz rok temu widzialem i szczerze w zeczywistosci wyglada to strasznie tandetnie i taka jakosc odtwarzanej muzyki....
  Odpowiedz Zgłoś