Szaleństwo Zakupów w najbliższy weekend Polsce

3 Komentarze
0 Zdjęć
Czwartek, 04-10-2012

6-7 października 2012 roku zakupoholiczki i zakupoholicy poczują się jak w raju. Albo jak piekle, bo w sklepach w najbliższy weekend będzie można spodziewać się ogromnych tłumów. W akcji „Szaleństwo Zakupów” organizowanej przez miesięczniki „InStyle” oraz „Elle” udział bierze 240 marek, a udzielone rabaty dochodzą aż do 80% na kolekcje jesień-zima.

Oprócz rabatów na zakupy w trakcie „Szaleństwa Zakupów” przewidziane są wyjątkowe prezenty dla najwięcej wydających i atrakcje, m.in. pokazy mody, pokazy makijaży, sesje zdjęciowe, porady stylistów i makijażystów.

Zainteresowani powinni nabyć październikowe wydania „InStyle” lub „Elle”, do których dołączony jest 52-stronicowy dodatek, a w nim kupony rabatowe. By skorzystać z oferty, należy wyciąć dany kupon z magazynu i oddać go przy kasie w sklepie. Dodatkowe rabaty (ok. 2%) czekają na osoby, które za zakupy zapłacą kartą kredytową CitiBanku.

Dla osób z Warszawy przygotowano dodatkową atrakcję. Między godziną 9:00 a 21:00 przed CH Złote Tarasy i CH Arkadia w Warszawie na zakupoholików czekać będą samochody BMW X1. Każdy z luksusowych samochodów będzie jeździł na trasie Złote Tarasy – Arkadia. Kursy są bezpłatne - wystarczy kupon wycięty z magazynu.

Listę i adresy sklepów oraz opis atrakcji można znaleźć na stronie internetowej www.szalenstwozakupow.pl. Tam też można zobaczyć e-mapę i zaplanować własną trasę zakupów. Część rabatów obowiązuje również w sklepach internetowych.

 • Czw., 04-10-2012 Gość
  Wyprzedaz przed sezonem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 04-10-2012 Gość
  Gość (Czw., 04-10-2012) napisał:

  Wyprzedaz przed sezonem.

  i przed wypłatą . ha ah
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 05-10-2012 gosc
  Oszalamiajaca znizka 2%, rzeczywiscie szalenstwo!
  Odpowiedz Zgłoś