Szkocki Golf Club tylko dla bogaczy

12 Komentarzy
1 Zdjęcie
Piątek, 16-10-2009

Szkocki Golf Club tylko dla bogaczy

Położony w Szkocji najnowszy i bardzo ekskluzywny klub golfowy zapowiedział, że tylko nieliczni będą mogli nosić miano członków owej posiadłości. Stanie się tak za sprawą wysokich wymagań finansowych pobieranych od potencjalnych członków klubu.

Każdy, kto będzie chciał należeć do szkockiego klubu golfowego, będzie musiał udowodnić posiadanie 160 milionów dolarów, co pozwoli na uzyskanie wpisu członkowskiego. Cała posiadłość funkcjonować  będzie jako ultraluksusowe uzdrowisko połączone ze SPA oraz 104 ekskluzywnymi mieszkaniami. W pakiecie udostępnione będą dwa 18-dołkowe pola golfowe, zaprojektowane przez Calum Todd. W planach jest również budowa luksusowych nieruchomości, wycenianych każda na 160 milionów dolarów. Członkowie klubu będą mogli także korzystać z światowej klasy kuchni Fort Knox. Tylko pozazdrościć.

ML

 • Pt., 16-10-2009 gość
  to ten badziew trampa? w aberdeen?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 oligarcha
  CAŁA PRAWDA O LUXLUX.PL:
  1) Portal ten aspiruje do miana najbardziej kiczowatej, polskiej witryny tego "gatunku". Stał się oazą obłudnych, niedojrzałych ludzi wyimaginowanego bogactwa i fałszywego wyczucia estetycznego, które na każdym kroku jest tutaj dokładnie akcentowane. Komentarze pokroju; "zaj**iste", "muszę to mieć", "kupiłam w zeszłym tygodniu - jest extra" / "szmata za tyle siana", "moja babcia uszyje lepszy;/", "dobre dla geja", ukazują jedynie prymitywność, zacofanie społeczne oraz brak elementarnej wiedzy na temat, w którym zabiera się głos. Kreacja ekskluzywności i intelektualnej wyższości aż razi po oczach.

  2) Luxlux.pl to stona, która w największej mierze zajmuje się reklamą (ewentualnie działaniem "pod publikę", której można przybliżyć "luksusowe" życie, prezentując marki oraz produkty, które na to miano nie zasługują) - w inny sposób nie można chyba wytłumaczyć pewnych działan, które charakteryzują tę stronę. "Kompetencja" autorów doskonale widoczna jest w opisach prezentowanych produktów. Brak fachowości, wiedzy i obycia to niestety stałe punkty, które można zanotować czytając niemal każdy tekst na tym portalu. "Znawca" mody, architektury, motoryzacji, najnowszych technologii, hotelarstwa, biznesu itp., itd.... A wszystko w jednej osobie, której działanie ograniczone jest do kopiowania sentencji zamieszczonych w ogłoszeniach, porozrzucanych w Internecie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 gość
  Ctrl+C oraz Ctrl+V
  Załoga luchsluchs.pl pracuje.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 gość
  super, nic dodac nic ujac...oligarcho
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 gość
  dla nowobogackich jednym słowem
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 gość
  A coz to za "miano czlonkow owej posiadlosci"???? Po jakiemu to karwa, w suahili? Autor tej wtopy zapewne nawet nie zostalby dopusczony do zajrzenia p[rzez sztachety- noblesse oblige, ale skad macie to wiedziec gryzipiory na wierszowce
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 gość
  a w jakim miescie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 Cinemak_pl
  Filmy online na :
  C I N E M A K pl najnowsze filmy online i seriale online!!
  Polecam.
  Sprawdz!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-10-2009 pseudobogacz
  oligarcha (Piątek, 16-10-2009) napisał:  CAŁA PRAWDA O LUXLUX.PL:1) Portal ten aspiruje do miana najbardziej kiczowatej, polskiej witryny tego "gatunku". Stał się oazą obłudnych, niedojrzałych ludzi wyimaginowanego bogactwa i fałszywego wyczucia estetycznego, które na każdym kroku jest tutaj dokładnie akcentowane. Komentarze pokroju; "zaj**iste", "muszę to mieć", "kupiłam w zeszłym tygodniu - jest extra" / "szmata za tyle siana", "moja babcia uszyje lepszy;/", "dobre dla geja", ukazują jedynie prymitywność, zacofanie społeczne oraz brak elementarnej wiedzy na temat, w którym zabiera się głos. Kreacja ekskluzywności i intelektualnej wyższości aż razi po oczach. (...)  To wszystko prawda... zostaliśmy rozszyfrowani :'(

  Ale za to umiemy pisać po polsku. ;]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 17-10-2009 york..
  Ekskluzywności i elitarności nie da się z góry ogłosić.
  Wysokie opłaty i luksusy to tylko snobizm i bogacwo.
  Elitarność, to rodzaj wyjątkowości, która albo zaistnieje, albo nie.
  To nieco podobne do sławy; np Edith Piaf jest znana i sławna, a Paris Hilton jest znana, ale nie dotyczy jej jakakolwiek sława, w dobrym słowa znaczeniu.
  Golf zawsze wiązał się z wysokim poziomem zaplecza w postaci hoteli i calej otoczki pól golfowych.
  Ale są kluby w najpięknięjszych miejscach świata, przuktórych to, co na tym zdjęciu wygląda jak przeciętny obiek turystyczny.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2