Szlafrok Juicy Couture

12 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 18-02-2009

Szlafrok Juicy Couture

Szlafrok przydaje zwykle wtedy, kiedy po tygodniu pracy w spokoju możemy się oddać słodkiemu lenistwu w domu, bo nie musimy się nigdzie śpieszyć, lub w chłodne zimowe wieczory, tuż po gorącej kąpieli. Ten luźny strój domowy, bo śmiało można go tak nazwać, powinien być zatem ciepły, miękki i bardzo wygodny. Nikt z nas nie chce przecież czuć się niekomfortowo w zaciszu własnego domu.

Szlafrok Juicy Couture spełni wyżej postawione warunki w stu procentach. Uszyty z grubego, mięsistego bawełnianego materiału zapewni ciepło. Klasyczna czerń oraz przepiękny ornament wyszyty połyskującymi nićmi na plecach sprawiają, że  można w nim się poczuć naprawdę luksusowo. Podobny haft widnieje także na kieszeni umieszczonej na  klatce piersiowej.

Cena: $168, około 520 zł

Kupisz w sklepie Nordstrom.

Sklep dopuszcza możliwość transportu zamówionych przedmiotów do Polski. Przesyłka wyniesie $50. Wymaga to złożenia zamówienia szczegółów przez telefon, faks lub w trakcie czatu z obsługą klienta. Szczegóły tu.

Szlafrok Juicy Couture

AD

  • Sob., 21-03-2009 gość
    was wszsytkoich po@#$@%$# po co kupowac szlafrok za tyle hajsu kretyni...
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 24-03-2009 gość
    polskim odpowiednikiem haftu byłaby flaga polski, biały orzeł na czerwonym tle i napis "Zajebisty Polak" ciekawe że Polakom takie napisy przeszkadzają, a Angolom nie :-) pewnie jakieś kompleksy
    Odpowiedz Zgłoś
1 2