Sznurówki (NIKE)RED

5 Komentarzy
3 Zdjęcia
Piątek, 04-12-2009

Sznurówki (NIKE)RED

30 listopada w Londynie spotkali się z Bono czołowi piłkarze świata, aby ogłosić rozpoczęcie współpracy między firmą Nike i projektem (RED). Wspólna akcja to dwutorowe podejście do zwalczania HIV i AIDS w Afryce: poprzez programy edukacyjne i wsparcie medyczne dla potrzebujących. Autorzy projektu mają nadzieję, że dzięki popularności i potędze sportu, jakim jest piłka nożna, zachęcą do wspierania idei młodych ludzi z całego świata. 

Koncepcja Nike i (RED) jest prosta: pod hasłem Lace Up. Save Lives. („Zasznuruj buty. Ratuj życie”) partnerzy zachęcają do zakupu pary sznurówek (NIKE)RED. 100% dochodu ze sprzedaży każdej pary trafia do Globalnego Funduszu ds. Walki z AIDS, Gruźlicą i Malarią oraz do związanych z piłką nożną inicjatyw społecznych, które służą edukacji i zrozumieniu zasad zapobiegania HIV i AIDS.

Globalną inicjatywę wspierają również polscy piłkarze. W czerwonych sznurówkach grać będą między innymi Kuba Błaszczykowski, Paweł Brożek, Jakub Rzeźniczak, Roger Guereiro, Jakub Wilk, Dawid Jańczyk i Janusz Garncarczyk.

Sznurowadła (NIKE)RED kupisz w wybranych sklepach Nike od 1 grudnia. Będą one też dostępne na stronie www.nike.com.

Cena: 16 zł za parę (dostępne są trzy długości)

Sznurówki (NIKE)RED

Sznurówki (NIKE)RED

AW

 • Pt., 04-12-2009 gość
  Fajne skarpetki ;) Wolę murzyna niż dewianta nazistę. Wolę geja niż ziejącego nienawiścią moherowego bereta uważającego się za wysłannika Boga ... Wolę PRAWDZIWEGO skinheada (który nie jest rasistą ani nazistą ale ma zasady) niż dobrodusznego anarchistę z rozklekotanym mózgiem przez który często staje się niebezpieczny dla otoczenia. W ocenianiu innych trzeba kierować się mózgiem a nie urojeniami :P
  Sznurówki już kupiłem 6 par :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 06-12-2009 gość
  tu nie chodzi o to czy jest czarny czy bialy wazne zeby pomoc innym.....mam juz 2 pary :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 24-12-2009 help
  można zakupić te sznurówki przez internet? kupiłem ostatnio białe buty nike ze znaczkiem w kolorze czerwonym jednak w tym sklepie nie posiadali tych sznurówek, prosiłbym o linki stron ,które mają w swoim asortymencie takie peace
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 11-01-2010 gość
  w jaki sposób moge zakupic sznorowki?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 11-01-2010 gość
  w jaki sposób moge zakupic sznorowki?
  Odpowiedz Zgłoś