Sztuka DNA

24 Komentarze
3 Zdjęcia
Piątek, 11-01-2008

Sztuka DNA

Adrian Salamunovic i Nazim Ahmed do sztuki podchodzą niezwykle osobiście. Każdy kupujący nie tylko wystawia czek za gotowe, oprawione dzieło, ale bierze również czynny udział w jego tworzeniu. Całość odbywa się za pośrednictwem poczty, a każdy obraz jest dosłownie jedyny w swoim rodzaju.

Jeśli poszukujesz czegoś nowoczesnego i oryginalnego do powieszenia na ścianie, artyści proponują ci obraz przedstawiający twój kod genetyczny, pocałunek lub odcisk palca. Wystarczy wybrać jedną z trzech kategorii, zamówić odpowiedni zestaw do pobrania kodu DNA, pocałunku (ten jest w komplecie ze szminką M.A.C. VIVA Glam) lub odcisku palca, zastosować się ściśle do instrukcji, a efekty łatwej procedury odesłać w dołączonej kopercie. Pozostaje jeszcze wybór rozmiaru, kolorystyki i ram. Można się nawet podpisać i widnieć na obrazie jako współautor dzieła. Wszystko ma nienaganną jakość i wykonywane jest przy pomocy najnowszych technologii.   

Istnieje możliwość wykonania obrazu, który łączy kody DNA lub odciski dwóch lub więcej osób.

Ceny:
Portret DNA: 360 euro (ok. 1 300 zł)
Portret z odciskiem palca: 197 euro (ok. 710 zł)
Portret z pocałunkiem: 265 euro (ok. 960 zł)

Zamówienia można składać w internetowym sklepie studia Adriana Salamunovica i Nazima Ahmeda.

Sztuka DNA

Sztuka DNA

AW

 • Pt., 11-01-2008 kasssa-ndra
  Sprytne..."Artyści" nie tylko kasują, ale w perfidny sposób dają klientowi złudzenie,że jest współtwórcą "sztuki"... Pewnie pójdą dalej i wkrótce będzie można powiesić sobie na ścianie odcisk własnej * . Taka to "sztuka", przez maleńkie sss. *- każdy wpisze, co tam uważa ;))))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-01-2008 gość
  gość (Piątek, 11-01-2008) napisał:  fajofskejusnie

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-01-2008 czarna
  ciekawe są te obrazy z odciskiem palca ale lekie przegięcie uznawać to za prawdziwą sztuke choć faktycznie podoba mi sie do nowoczesnego mieszkania
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-01-2008 gość
  świetne! bardzo fajna dekoracja we wnętrzu:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 11-01-2008 Kaszyca
  Portret z pocaunkiem baaardzo mi się spodobał. Z DNA też jest niezły a z odciskiem palca taki sobie :). Do nowoczesnego mieszkania- świetna ozdoba :P.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-01-2008 gość
  nazywanie tego sztuką to "trochę" przesada. to są dekoracje a nie obrazy!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-01-2008 gość
  to NIE JEST sztuka, tylko proste rzemiosło.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-01-2008 gość
  kasssa-ndra (Piątek, 11-01-2008) napisał:  Sprytne..."Artyści" nie tylko kasują, ale w perfidny sposób dają klientowi złudzenie,że jest współtwórcą "sztuki"... Pewnie pójdą dalej i wkrótce będzie można powiesić sobie na ścianie odcisk własnej * . Taka to "sztuka", przez maleńkie sss. *- każdy wpisze, co tam uważa ;))))


  co za problem. były już obrazy malowane penisem oraz odciski kobiecego ciała.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-01-2008 gość
  Gdyby mi ktoś coś takiego podarował... cóż, jedyne, co z tym można uczynić, to zamalować (jeśli toto jest na płótnie) i stworzyć coś naprawdę fajnego. Przypomina to podejście mojej znajomej, która zamawiała obraz pod kolor ścian w pokoju. Ale cóż, osoby bes smaku artystycznego nigdy się nie nauczą... i będą się bez końca fascynować słowem design :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-01-2008 gość
  Sztuka DNA hehe faktycznie totalnie DNO buhhaha
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3