Sztuka DNA

24 Komentarze
3 Zdjęcia
Piątek, 11-01-2008

Sztuka DNA

Adrian Salamunovic i Nazim Ahmed do sztuki podchodzą niezwykle osobiście. Każdy kupujący nie tylko wystawia czek za gotowe, oprawione dzieło, ale bierze również czynny udział w jego tworzeniu. Całość odbywa się za pośrednictwem poczty, a każdy obraz jest dosłownie jedyny w swoim rodzaju.

Jeśli poszukujesz czegoś nowoczesnego i oryginalnego do powieszenia na ścianie, artyści proponują ci obraz przedstawiający twój kod genetyczny, pocałunek lub odcisk palca. Wystarczy wybrać jedną z trzech kategorii, zamówić odpowiedni zestaw do pobrania kodu DNA, pocałunku (ten jest w komplecie ze szminką M.A.C. VIVA Glam) lub odcisku palca, zastosować się ściśle do instrukcji, a efekty łatwej procedury odesłać w dołączonej kopercie. Pozostaje jeszcze wybór rozmiaru, kolorystyki i ram. Można się nawet podpisać i widnieć na obrazie jako współautor dzieła. Wszystko ma nienaganną jakość i wykonywane jest przy pomocy najnowszych technologii.   

Istnieje możliwość wykonania obrazu, który łączy kody DNA lub odciski dwóch lub więcej osób.

Ceny:
Portret DNA: 360 euro (ok. 1 300 zł)
Portret z odciskiem palca: 197 euro (ok. 710 zł)
Portret z pocałunkiem: 265 euro (ok. 960 zł)

Zamówienia można składać w internetowym sklepie studia Adriana Salamunovica i Nazima Ahmeda.

Sztuka DNA

Sztuka DNA

AW

 • Sob., 12-01-2008 gość
  rzeczywiście DNA czyli dno
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 19-01-2008 gość
  gość (Sobota, 12-01-2008) napisał:  rzeczywiście DNA czyli dno  Wygląda mi to na linie papilarne.

  http://super.nexto.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 21-01-2009 Paracelsus
  Super pomysł z potretem DNA! Podoba mi się bardzo, tylko czemu tak drogo? Ponieważ jestem genetykiem to sam sobie zrobię taki portret i wyjdzie 10x taniej.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 17-03-2010 masrych
  Dla mnie rewelacja! Aż żal serce ściska, że jako biotechnolog sama na to nie wpadłam. A jak komuś się nie podoba, to nie musi oglądać. A geniuszom, którzy twierdzą, że to nie sztuka, tylko proste rzemiosło radzę się dobrze zastanowić, co różni sztukę od rzemiosła. Czy nie przypadkiem INDYWIDUALNOŚĆ I NIEPOWTARZALNOŚĆ???
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3