Tak mieszkają celebryci: Hilary Swank

5 Komentarzy
9 Zdjęć
Piątek, 17-08-2012

Kiedy nie pracuje na planie zdjęciowym, Hilary Swank ucieka do swojego nowojorskiego mieszkania w sercu Manhattanu. Gwiazda w dzieciństwie mogła tylko marzyć o takich luksusach. Razem z mamą mieszkała bowiem w przyczepie kempingowej. Będąc jedną z najlepiej opłacanych aktorek zrealizowała swoje marzenia o prawdziwym domu.

Wnętrza pomagał aranżować architekt Mark Zeff, który zaprojektował poprzednie mieszkanie aktorki w Nowym Jorku i posiadłość w Kalifornii. Dom, gdzie znajduje się apartament mieści się na terenie dawnej drukarni. Przestrzeń lekko zmodyfikowano, ale układ pomieszczeń pozostał mniej więcej taki sam. Większość mebli pochodzi z kolekcji Calvin Klein Home. Na ścianach wiszą obrazy i fotografie. Przestrzenie są jasne dzięki światłu, które wpada przez duże okna oraz odpowiednio dobranym kolorom: głównie biel, szary, beż. Zdarzają się drewniane elementy, takie jak np. ściana w salonie zbita z desek oraz sprzęty w stylu vintage: lampy, ramy, lustra, dodatki.  Całość urządzona gustownie i z wyczuciem elegancji oraz harmonii.

Zdjęcia: Elle Decor

EM

 • Pt., 17-08-2012 Gość
  Piękne mieszkanie!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-08-2012 Gość
  Brak luzu, uporządkowane jak do sprzedaży...wręcz wygląda jak niezamieszkałe.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 17-08-2012 gość
  piękne mieszkanie! zwykle w USA gwiazdy mają jak dla mnie tandetne wnętrza, a tu taki minimalizm, ale nie przesadny. świetna jakość tych mebli i wykończeń... mmm...
  a zarzut o wysprzątaniu jest trafny, ale do sesji mieszkań gwiazd dla magazynów zawsze tak sprzątają i wszędzie wciskają kwiaty :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-08-2012 Royal Arts
  Wygląda jak wnętrza z Royal Arts http://royalarts.pl/blog
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 21-08-2012 gosc
  Odpowiedz Zgłoś