Tissot Classic Prince

5 Komentarzy
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 06-12-2010

Tissot Classic Prince

Trzy nowe modele z kolekcji Tissot Classic Prince przywołują wspomnienia podróży z Rosji do Le Locle w Szwajcarii, która miała miejsce w 1917 roku. Inspiracją dla kolekcji była historia zegarka sprzedanego w Rosji w 1916 jednemu z ważnych dyplomatów, a następnie wysłanego do fabryki Tissot na przegląd. Zegarek w sejfie przetrwał rozpoczętą rok później rewolucję.

We współczesnym stylu Tissot Classic Prince łatwo odszukać wzory Art Deco. Chroniąca klasyczny mechanizm z ręcznym naciągiem koperta wykonana została z 18-karatowego różowego złota. Wirujące cyfry w różnych rozmiarach zostały precyzyjnie rozmieszczone na tarczy. Nostalgiczny nastrój przywołują również historyczne logo marki Tissot i niebieskie wskazówki. Prostokątny kształt zachowuje łukowate wygięcia. Subtelne linie koperty zgrabnie układają się na nadgarstku.

Trio nowych limitowanych edycji tworzy Tissot Classic Prince Diamond z tarczą w kolorze srebrnym i kopertą wykładaną 165 brylantami, model z czarną tarczą w kopercie z brylantami lub bez. Wszystkie trzy modele występują na pasku ze skóry krokodyla w modnym czekoladowym kolorze z zapięciem bransoletowym. Finezyjnie szlifowane koronki dopełniają eleganckiej całości.

Cena: 35 560 zł
Kupisz w autoryzowanych salonach Tissot.

Tissot Classic Prince

AW