Top 10. Najdroższe domy gwiazd piłki nożnej

2 Komentarze
Poniedziałek, 08-07-2013

Patrząc po cenach nieruchomości, wydaje się, że żyją skromniej od gwiazd z Los Angeles. Warunki mają jednak równie luksusowe, począwszy od liczby sypialni, skończywszy na basenach i obiektach sportowych.

Gwiazdy piłki nożnej swoje domy budują w pobliżu klubów, które w danej chwili reprezentują. Poza wielkością powierzchni istotne jest w nich wyposażenie - siłownie, boiska sportowe oraz pomieszczenia, w których mogą się zrelaksować.

Luksus musi jednak kosztować, bez względu na to, gdzie zlokalizowana jest posiadłość. Oto 10 najdroższych, według danych redakcji TheRichest.org, domów należących do gwiazd futbolu.

Poprzednie Zdjęcie 1/11 Następne

David Beckham

David Beckham

David Beckham - na czele rankingu nadal znajduje się właściciel sławnej posiadłości Beckingham Palace. Ta warta może być nawet 20 mln dolarów.

  • Śr., 10-07-2013 Gość
    ale mają pomysły :) nam się szykuje tylk oremont, kredyt gotówkowy z getinu wzięty więc jeszcze trzeba sprawdzić ekipę remontową i ruszamy ;)
    Odpowiedz Zgłoś
  • Śr., 25-09-2013 Gość
    I po co im te wielkie domy?!Ani to przytulne ani urokliwe.Można się tu czuć jak w muzeum a nie we własnym domu.A ile sprzątania!Sprzątaczka nie nadąży ze szczotką latać.I jak tu coś znależć?
    Odpowiedz Zgłoś