Top 5: prywatne przedszkola w Warszawie

45 Komentarzy
5 Zdjęć
Środa, 04-04-2012

Wszyscy o tym doskonale wiemy: dobrze poprowadzona ścieżka edukacji to rzecz z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Może nie każdy uwielbiał chodzić do przedszkola i szkoły, ale z czasem docenia się podstawy, które dzięki nim opanowaliśmy. Jeszcze kilka lat temu oferty przedszkoli z grupami obcojęzycznymi, zajęciami sportowymi, możliwością noclegu a nawet indywidualnego transportu, nie były częste. Teraz to praktycznie standard, zwłaszcza w dużych miastach. Placówki publiczne mają całkiem szeroką ofertę zajęć dla dzieci, ale przede wszystkim ze względów finansowych, nie mogą pozwolić sobie na tak różnorodne propozycje, co prywatne. A te już bez ograniczeń układają ofertę dla rodziców i dzieci. W przedszkolach, oprócz czesnego płatnego co miesiąc, obowiązuje też wpisowe i zazwyczaj dodatkowe opłaty za wyżywienie.

Przedstawiamy listę najdroższych warszawskich przedszkoli.

Agatka

Przedszkole stawiające na artystyczny rozwój maluchów. Dzieci w rozszerzonym zakresie uczestniczą w zajęciach umuzykalniających, teatralnych, ceramicznych, literackich prowadzonych przez instruktorów. W przedszkolu działa nawet chór, a jeśli pociechy wykazują takie zainteresowanie mogą uczestniczyć w indywidualnych zajęciach gry na fortepianie. Placówka współpracuje także z Instytutem Teatralnym w Warszawie.
Czesne: 1200 zł
http://www.przedszkoleagatka.com

Baby English Academy

Przedszkole dwujęzyczne. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów. W ofercie jest m.in. program pro-ekologiczny Akademia Zdrowia, ćwiczenia logopedyczne, szachy, plastyka połączona z ceramiką oraz zajęcia z elementami integracji sensorycznej koordynowane przez terapeutkę. Rodzic w każdej chwili może sprawdzić co się dzieje z jego dzieckiem, dzięki systemowi monitoringu dostępnego on-line.
Czesne: 1299 zł
http://www.babyenglish.edu.pl

Tequesta

Placówka zlokalizowana na luksusowym warszawskim osiedlu Marina. Jedno z pierwszych przedszkoli, które oferowało możliwość zostawienia dziecka na nocleg. Do wyboru są grupy anglojęzyczne i polskie. Oprócz standardowych zajęć, dzieci mogą uczestniczyć np.  w warsztatach kulinarnych, lekcjach o kulturach państw świata. Posiłki przygotowuje się tu z żywności ekologicznej.
Czesne: 1350 zł / 1650 zł
http://www.tequesta.pl

Koala Kids Academy of Language and Arts

Przedszkole założone przez śpiewaczkę i celebrytkę Alicję Węgorzewską-Whiskerd oraz jej męża. Placówka dwujęzyczna: dziećmi opiekuje się jeden wychowawca mówiący po polsku, a drugi po angielsku. W ofercie zajęć podstawowych i dodatkowych jest m.in. joga, karate, 6 języków obcych (w tym japoński), balet. Maluchy mogą skorzystać z transportu przedszkolnego. 
Czesne: 1540 zł
http://www.koala.edu.pl/

Baby City

Europejskie przedszkole ekologiczne bazujące na autorskich programach edukacyjnych. Duży nacisk kładziony jest na prozdrowotne menu układane przez dietetyków. Dzieci uczą się matematyki, fizyki, fotografii, tańca nowoczesnego. Korzystać też mogą z takich zajęć jak: warsztaty musicalowe, Capoeira czy tenis.
Czesne: 1600 zł
http://www.baby-city.pl

EM

 • Śr., 04-04-2012 GOść
  i znowu możemy zauważyć niespełnione ambicję rodziców...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2012 rita
  takie zycie trzeba placic ale propozycje p wiele ciekawsze niz moje doswiadczenia 20 lat temu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2012 gość
  [author="Gość" date="Śr., 04-04-2012"]Przedszkole z noclegiem- co za wspaniała oferta dla dzieci[/author
  Zapmoniałaś(eś) napisać: co za wspaniała oferta dla rodziców!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2012 mona
  a gdzie brytyjskie przedszkole? to jest dopiero drogie...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2012 Piotr
  A ponoć Miller płacił 6.000zł miesięcznie za przedszkole wnuczki ładnych parę lat temu...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2012 Gość
  Tych rodziców co to zostawiaja dziecko na noc w przedszkolu ja bym załatwiła - odebrałabym prawa rodzicielskie. Moje dziecko chodzi do normalnego, państwowego przedszkola- i co wam powiem / Poziom b. wysoki, wiele zaj. dodatkowych itd. Tylko nie rozumiem jednego tak wogóle-jak ktos sie reklamuje to najbardziej zajeciami dodatkowymi, a gdzie podstawa programowa /
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2012 gość
  ja mieszkam w wawie, a moją pociechę wiozę do przedszkola w bliskiej miejscowości, ceny o połowę niższe, a standardem i wychowaniem nie odbiegają od reklamowanych!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2012 AGULA
  AKADEMIA UŚMIECHU TEŻ JEST BARDZO DROGA , A JEDZENIE MAJĄ TAK OBRZYDLIWE ŻE JA TO BYM NAWET ŚWINEK TYM NIE NAKARMIŁA
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2012 AGA
  Czyli przedszkola z trauma...zegnaj beztroskie dziecinstwo...biedne dzieci...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2012 Gość
  Przedszkole z noclegiem... Cudowna oferta dla rodziców. Niektórzy korzystają z tego dobrodziejstwa jak mogą, bywa, że dziecko kilka dni chodzi w tych samych ubrankach...
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5