Top 5: prywatne przedszkola w Warszawie

45 Komentarzy
5 Zdjęć
Środa, 04-04-2012

Wszyscy o tym doskonale wiemy: dobrze poprowadzona ścieżka edukacji to rzecz z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Może nie każdy uwielbiał chodzić do przedszkola i szkoły, ale z czasem docenia się podstawy, które dzięki nim opanowaliśmy. Jeszcze kilka lat temu oferty przedszkoli z grupami obcojęzycznymi, zajęciami sportowymi, możliwością noclegu a nawet indywidualnego transportu, nie były częste. Teraz to praktycznie standard, zwłaszcza w dużych miastach. Placówki publiczne mają całkiem szeroką ofertę zajęć dla dzieci, ale przede wszystkim ze względów finansowych, nie mogą pozwolić sobie na tak różnorodne propozycje, co prywatne. A te już bez ograniczeń układają ofertę dla rodziców i dzieci. W przedszkolach, oprócz czesnego płatnego co miesiąc, obowiązuje też wpisowe i zazwyczaj dodatkowe opłaty za wyżywienie.

Przedstawiamy listę najdroższych warszawskich przedszkoli.

Agatka

Przedszkole stawiające na artystyczny rozwój maluchów. Dzieci w rozszerzonym zakresie uczestniczą w zajęciach umuzykalniających, teatralnych, ceramicznych, literackich prowadzonych przez instruktorów. W przedszkolu działa nawet chór, a jeśli pociechy wykazują takie zainteresowanie mogą uczestniczyć w indywidualnych zajęciach gry na fortepianie. Placówka współpracuje także z Instytutem Teatralnym w Warszawie.
Czesne: 1200 zł
http://www.przedszkoleagatka.com

Baby English Academy

Przedszkole dwujęzyczne. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów. W ofercie jest m.in. program pro-ekologiczny Akademia Zdrowia, ćwiczenia logopedyczne, szachy, plastyka połączona z ceramiką oraz zajęcia z elementami integracji sensorycznej koordynowane przez terapeutkę. Rodzic w każdej chwili może sprawdzić co się dzieje z jego dzieckiem, dzięki systemowi monitoringu dostępnego on-line.
Czesne: 1299 zł
http://www.babyenglish.edu.pl

Tequesta

Placówka zlokalizowana na luksusowym warszawskim osiedlu Marina. Jedno z pierwszych przedszkoli, które oferowało możliwość zostawienia dziecka na nocleg. Do wyboru są grupy anglojęzyczne i polskie. Oprócz standardowych zajęć, dzieci mogą uczestniczyć np.  w warsztatach kulinarnych, lekcjach o kulturach państw świata. Posiłki przygotowuje się tu z żywności ekologicznej.
Czesne: 1350 zł / 1650 zł
http://www.tequesta.pl

Koala Kids Academy of Language and Arts

Przedszkole założone przez śpiewaczkę i celebrytkę Alicję Węgorzewską-Whiskerd oraz jej męża. Placówka dwujęzyczna: dziećmi opiekuje się jeden wychowawca mówiący po polsku, a drugi po angielsku. W ofercie zajęć podstawowych i dodatkowych jest m.in. joga, karate, 6 języków obcych (w tym japoński), balet. Maluchy mogą skorzystać z transportu przedszkolnego. 
Czesne: 1540 zł
http://www.koala.edu.pl/

Baby City

Europejskie przedszkole ekologiczne bazujące na autorskich programach edukacyjnych. Duży nacisk kładziony jest na prozdrowotne menu układane przez dietetyków. Dzieci uczą się matematyki, fizyki, fotografii, tańca nowoczesnego. Korzystać też mogą z takich zajęć jak: warsztaty musicalowe, Capoeira czy tenis.
Czesne: 1600 zł
http://www.baby-city.pl

EM

 • Czw., 05-04-2012 bzdura
  Mieszkam w Śródmieściu i jest tutaj naprawde wiele dużo droższych przedszkoli, 2000 to norma, więc nie wiem skad te info powyżej
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 05-04-2012 Gość
  butterfly (Śr., 04-04-2012) napisał:

  Wow,super. Najbardziej zainteresowały mnie posiłki z żywności ekologicznej albo układane przez dietetyków :)


  a dzieci i tak najchetniej jedza kluski leniwe i makaron :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-04-2012 dobrochna
  dobry interes do zalozenia
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-04-2012 Gość
  lala (Śr., 04-04-2012) napisał:

  Nie wiem kto pisał ten artykuł ale nie zna warszawskich realiót...to NIE SĄ najdroższe przedszkola, te są w średniej warszawskiej cenie. Najdroższe są przedszkola Montessori, brytyjskie, kanadyjskie, etc.

  przedszkola Montessori to koszt 800-1600 nie ma droższych...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-04-2012 Gość
  bzdura (Czw., 05-04-2012) napisał:

  Mieszkam w Śródmieściu i jest tutaj naprawde wiele dużo droższych przedszkoli, 2000 to norma, więc nie wiem skad te info powyżej


  podaj adresy i konkrety
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-04-2012 esssss
  już mnie wkur.ia ta Warszafką... nie ma innych miast w Polsce? Wszędzie tylko o Warszawie :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-04-2012 TUTKA
  OCO WAM CHODZI ZTYM PODBIJANIE M CEN
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-04-2012 ania
  1200 zł to normalna cena za prywatne przedszkole w Wawie. Ktoś nie odrobił lekcji przygotowując materiał. A gdzie katolickie placówki, w których płaci się co łaska proporcjonalnie do wysokich zarobków? Gdzie międzynarodowe przedszkola?
  Zajęcia, o których mowa, w mniejszym lub większym stopniu dostępne są w większości prywatnych przedszkoli.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 21-04-2012 zosia
  dzieci wyrosna na zdolniejsze i szczesliwsze jak rodzice zaplaca po 5ooo za miesiac
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 24-04-2012 Gabi
  a mnie diabli biora ...ja nie byłam w żadnym przedszkolu..pasłam krowy..harowałam w polu i jakoś sie rozwinęłam ..skończyłam studia ,prowadze własny biznes ..znam 2 języki ..
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5