Top 9: najlepsze, kreatywne kampanie antynikotynowe

4 Komentarze
9 Zdjęć
Poniedziałek, 14-05-2012

Kontrowersyjne czy szokujące, skutecznie zwracają uwagę palaczy i tych, którzy są wolni od nałogu. Liczy się twórcze podejście do tematu oraz sam przekaz, czasem bardzo dosłowny. Oczywistym faktem jest, że nie będą miały natychmiastowych skutków, ale liczy się siła, z jaką przemawiają do wyobraźni. Kampanie antynikotynowe zakrawające o społeczny wymiar, przekazują komunikat wprost: rzuć palenie. Ich celem jest rozpowszechnienie świadomości o szkodliwości nałogu w najbardziej doraźnej formie. Zobaczcie te wybrane, kreatywne reklamy.

EM

 • Pn., 14-05-2012 Gość
  Z doświadczenia wiem, że takie kampanie trafiają do człowieka dopiero wtedy, gdy rzuci palenie!. Napisy na paczkach papierosów dotyczące palenia w ciąży nie odstraszyły mojej kolezanki:(, zrobiła jedynie mężowi awanturę, żeby jej kupował te z napisem palenie zabija, czy coś w tym stylu a nie te o wpływie fajek na dziecko!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 14-05-2012 Gość
  Do mnie dotarło gdy policzyłam ile tracę rocznie na fajki a szkoda mi na markowe ciuchy, buty itp. Uświadomiłam sobie, że 3 tys. rocznie to niezły zakup lub fajna wycieczka:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 15-05-2012 balon
  witam najbardyiej podoba mi sie motyw z kula az chce sie do pisac mi sie nie spieszs:) Pozdrawiam wszystkich dyskryminowanych Palaczy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 16-05-2012 palaczka z nudow
  palenie to glupota 1
  Odpowiedz Zgłoś