Torba Balenciaga

Tagi: Balenciaga, torby
12 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 26-05-2008

Torba Balenciaga Kobiety uwielbiają torebki Balenciagi za szeroką gamę kolorów i rozpoznawalny kształt. Mężczyźni, którzy im zazdroszczą, mogą wybrać podobny model.

Widoczna na zdjęciu torba na ramię również ozdobiona jest poprzeczną kieszenią z przodu oraz dużymi ćwiekami. Jej kolor to neutralna, pasująca do wszystkiego czerń. Dla młodych, rozumiejących modę mężczyzn w sam raz.

Cena: $880 czyli około 1 930 zł

Kupisz w sklepie internetowym Diabro.

MWW

 • Pn., 26-05-2008 Zi_mon


  Żenująca wypowiedź typowego Polaka :|
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-05-2008 leszczur
  Sądzę ,że Zi_mon ma rację ,typowy polak (płci męskiej) myśli : mężczyzna ma być twardy ,głównie ciężka praca fizyczna dla niego ,tylko ogolić i już całe zadbanie !!! Przecież można być wysportowany ,zadbany (nie tylko ogolony) i mieć modne dodatki ,dalej będąc mężczyzną !!! Praca powinna być lekka ,dobrze płatna i dla kogoś bardziej ambitnego intelektualnie wymagająca. Tyle ,polaczki-biedaczki-"antyciotowe"wieśniaki chowajcie się !!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-05-2008 gość
  Co to za cenzura? Można napisać ,,zniewieściały gej", ale ,,ciota" to już nie? Hipokryzja do kwadratu, panie moderatorze, czysta hipokryzja.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-05-2008 suteczek
  nie lubię kiedy ktoś zamiast komentować produkt kłóci się, wyzywa i wszystko co możliwe wypisuje na inne osoby, bo luxlux to strona dla osób, które interesują się modą i chcą znać najświeższe trendy ! ale do rzeczy - torba nie porywa do zakupu, chociaż przekonuje swoją elegancją i wyczuciem, torba całkiem w porządku, ale bez specjalnych ochów i achów ;}
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-05-2008 Amberrrrr
  Posiadam takie cudo.! Kupiłam dwie jedna dla przyjaciołki i dla mnie była tania wiec... ;] polecam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-05-2008 gość
  Amberrrrr (Poniedziałek, 26-05-2008) napisał:  Posiadam takie cudo.! Kupiłam dwie jedna dla przyjaciołki i dla mnie była tania wiec... ;] polecam


  To dobrze że stać Cię na wydrukowanie dwóch obrazków...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-05-2008 giovanna
  Chciałam się spytać : Czy tutaj nie idzie normalnie wypisywać komentarze ?? Zauważyłam ostatnio, że niektórzy tutaj nie umią się zachować jak, min. przeklinają, wyzywają, i głupio dopisują, albo się czepiają że błędy robią. OK, jeśli ktoś robi błędy to niech sam nad, tym popracuje. Wy jesteście tutaj od komentowania artykułów, a nie bluzgania osób że robią błędy. Wy na pewno też kiedyś robiliście, błędy więc nie poprawiajcie innych. Te osoby co robią błędy, muszą popracować nad sobą.

  Proszę nie czepiajcie się już innych, sami kiedyś nie byliście lepsi. ZAPAMIĘTAJCIE NIE MA LUDZI IDEALNYCH
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-05-2008 giovanna
  podobną kupię na allegro albo ebay albo swistak

  Prędzej kupię na bazarku :))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-05-2008 gość
  zajebista torba
  laka tez moze ja nosic
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 27-05-2008 gość
  bleeeee!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2