Torebka dnia: Deni Cler Milano

8 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 17-07-2011

Torebka dnia: Deni Cler Milano

W poszukiwaniu wysokiej jakości i ponadczasowych dodatków sięgamy po torebkę Deni Cler z najnowszej, jesiennej oferty. Włoska śmiałość w luksusowym wydaniu przypadnie do gustu wymagającym kobietom, które poza zgodnością z aktualnymi trendami szukają w modzie przede wszystkim elegancji. Poręczny fason z miękkiej skóry naturalnej spinają polerowane okucia ze stali.   

Cena: 2 299 zł
Kupisz w salonach Deni Cler Milano. Adresy tutaj.

AW

 • Niedz., 17-07-2011 gość
  Skad w Deni Cler cos wloskiego ? Polska firma a takie cyrki robi ,ze niby wloska. Cena torebki to chyba z pobytem na wczasach we wloszech liczona. Jakby nie patrzec nie warta wiecej niz 450 zl.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 17-07-2011 gość
  Deni Cler to jakaś dziwna firma, która nie potrafi określić swojego stylu i targetu klienteli, ani to dla pań w średnim/starszym wieku, ani dla młodych, brak koncepcji. Poza tym cena nie zawsze idzie w parze z jakością.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-07-2011 gosposia
  mogłaby z taką chodzić pielęgniarka na zastrzyki do pacjentów .. ale może cena powinna być przyzwoitsza . Dlaczego Deni Cler ma w nazwie jeszcze Milano , czy żeby sobie dodać szyku ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-07-2011 gościuwa
  No kurcze, nie spodziewałam się po Deni Cler czegoś tak brzydkiego.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-07-2011 gość
  gość (Niedziela, 17-07-2011) napisał:  Deni Cler to jakaś dziwna firma, która nie potrafi określić swojego stylu i targetu klienteli, ani to dla pań w średnim/starszym wieku, ani dla młodych, brak koncepcji. Poza tym cena nie zawsze idzie w parze z jakością.


  Odkąd Katarzyna Niezgoda dostała się do zarządu Deni Cler, firma schodzi na psy. Teraz trzeba będzie wyglądać jak ona, żeby kupować w Deni Cler.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-07-2011 gość
  Widać, że jest świetnej jakości.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-07-2011 gość
  niestety na zdjeciu wyglada jak tandetna torba ze swinskiej skory
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 19-07-2011 ololo
  Deni Cler to jedna wielka ściema, firma krzak prowadzona przez umoczoną we wszystkich aferach partnerkę niejakiego T. Kamela. Ostatnią aferą są pękające w szwach koszule dla Polkomtela, ciekawe komu znowu dała w łąpę. Gó..no nie jakość. żenada
  Odpowiedz Zgłoś