Trend: biżuteria na Euro 2012

3 Komentarze
33 Zdjęcia
Niedziela, 08-04-2012

W przeddzień Euro 2012 każdy biało-czerwony gadżet jest na porządku dziennym. Jedna z marek jubilerskich pokusiła się nawet o próbę wciągnięcia pań w futbolowe szaleństwo, oferując kolekcję biżuterii z charakterystycznymi motywami.

I tak do bransoletki, obok ulubionych charmsów, przypiąć można miniaturkę stadionu, pucharu, polskiej flagi, czy charakterystycznego „piłkarzyka” – maskotkę mistrzostw. Bardziej uniwersalne, dla pań i panów, są natomiast sznureczkowe bransoletki z różnymi sportowymi emblematami. Dla panów z kolei – spinki do mankietów i breloczki. Perełką kolekcji jest zegarek unisex przygotowany przez marki Apart i Jacques-Lemans. Zdecydowalibyście się na taką pamiątkę?

Ceny:
- charms – od 99 zł
- bransoletki – od 139 zł
- naszyjnik – 119 zł
- breloczki – od 109 zł
- spinki do mankietów – od 149 zł
- zegarek – od 610 zł

Do kupienia w salonach Apart.

AG

 • Niedz., 08-04-2012 Gość
  te maskotki na Euro sa szkaradne czy naprawde ludzie nie mieli lepszych pomyslow? istna kpina z tymi maskotkami chcecie zobaczyc super maskotki i prezentacje idzcie na strone Soczi 2014 Rosjanie zrobili swietne prezentacje i ich maskotki sa naprawde czaderowskie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 08-04-2012 Kika
  musiałabym mieć nieźle nasrane w głowie, żeby kupić coś takiego...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 21-04-2012 Gość
  Mnie nie zachwyca, nie wiem po co miałabym wydawać tyle pieniędzy na wyjątkowo sezonową błyskotkę jeśli mogę to przeznaczyć na coś co będzie mi służyło przez lata:) Jeśli ktoś szuka ciekawych dodatków polecam sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt - naprawdę świetna biżuteria!
  Odpowiedz Zgłoś