Turystyka: paranormalne wycieczki cz.2

1 Komentarz
0 Zdjęć
Środa, 02-01-2013

Przysłowiowe wakacje z duchami to jedne z bardziej ekscytujących eskapad. Oczywiście jeśli ktoś wierzy w istnienia istot pozaziemskich, zbiegów okoliczności, które nie dają się wytłumaczyć w racjonalny sposób i nadprzyrodzonych zjawisk. Odwiedzenie takich miejsc z pewnością podniesie ciśnienie i będzie okazją do skonfrontowania legend czy historii z rzeczywistością.

Oto kolejne  (pierwszą część przeczytajcie TU) propozycje wycieczek w dziwne i nawiedzone miejsca.

Roswell / Nowy Meksyk, USA

To jedno z bardziej znanych miejsc na mapie paranormalnych kierunków. W 1974 roku doszło tutaj do katastrofy statku kosmicznego, który się rozbił. Podobno są naoczni świadkowie tego zdarzenia. Z chęcią opowiadają o spotkaniu z pozaziemskimi przybyszami. W mieście działają liczne muzea poświęcone katastrofie. Roswell stało się ulubionym miejscem spotkań ufologów i zwolenników wierzących w życie na innych planetach.

Lot Warszawa - Roswell: cena od ok. 2,7 tys. zł

Droga Nevada State Route 375 / Nevada, USA

Nazywana także pozaziemską autostradą. Według danych władz stanowych na tym odcinku drogi zgłoszono więcej raportów o tym, że podróżni widzieli latające spodki albo kosmitów, niż gdziekolwiek indziej w USA. A przejeżdża tędy zaledwie 200 aut dziennie. Dwupasmówka biegnie  w pobliżu tajnej bazy wojskowej Area 51, gdzie eksperci starają się wyjaśnić dziwne zjawiska.

Lot Warszawa - Los Angeles: cena od ok. 2,8 tys. zł

Mount St. Helens / Waszyngton, USA

Czynny i aktywny wulkan w stanie Waszyngton. Lasy wokół góry są domem dla dziwnych i przerażających istot przypominających ogromne małpoludy. Zdarzały się tu akty kanibalizmu z udziałem dzikich ludzi. To chyba nie jest wymarzone miejsce na rekreacyjny spacer...

Lot Warszawa - Seattle: cena od ok. 2,8 tys. zł

EM

  • Śr., 02-01-2013 dexter
    Emilcin- Polska, tam też było ufo ;)
    Odpowiedz Zgłoś