Twarz Pippy Middleton

20 Komentarzy
18 Zdjęć
Piątek, 03-08-2012

Karl Lagerfeld nie uczy się na błędach i kontynuuje coraz bardziej absurdalną krytykę wymierzoną w stronę znanych kobiet.

Minęło zaledwie kilka miesięcy od publicznych przeprosin Adele, po tym jak główny projektant Chanel o piosenkarce powiedział, że jest „trochę za gruba”, a już znalazła się nowa ofiara guru mody. Tym razem Lagerfeld uderza w brytyjską rodzinę królewską, a dokładniej w siostrę Księżnej Cambridge.

Jeśli ktoś liczy, że krytyka dotyczyła stylu ubierania się Pippy Middleton, będzie zawiedzony. Chodzi o jej twarz. Karl twarzy Pippy nie lubi i jest zdania, że siostra Kate znacznie lepiej prezentuje się od tyłu niż z przodu i że tylko ów znośny tył powinna pokazywać. Uwaga jest tak nonsensowna, że jedyny komentarz jaki się nasuwa to ten dotyczący coraz bardziej sędziwego wieku niemieckiego konesera kobiecej urody. Czyżby 79-letni Lagerfeld zaczynał mieć objawy demencji?

Projektant zaznacza jednocześnie, że urodą Kate jest oczarowany: „Kate Middleton ma ładną sylwetkę. Lubię ten rodzaj kobiet, lubię romantyczne piękności”. W gronie szczęściar, które Karl lubi, i których wygląd pochwala, znalazła się również Victoria Beckham. Łaskawy Lagerfeld z uznaniem wypowiedział się o jej nienagannej figurze i zwrócił uwagę, że po czwórce dzieci to nie lada osiągnięcie.

Zakładamy, że Pippa nie przejmie się zbytnio uwagami „znawcy” kobiecej urody, choć po cichu trochę liczymy na kolejne przeprosiny. Podpisujemy się pod niedawną wypowiedzią Beth Ditto, która oburzona krytyką figury Adele głośno nazwała Lagerfelda niezrównoważonym i stwierdziła, że bycie utalentowanym kreatorem mody absolutnie nie uprawnia do wygłaszania tego typu opinii.

AW

 • Sob., 04-08-2012 Gość
  Przecież każda z was by chciała tak wygladać!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 04-08-2012 Gość
  Śmieszne... Może Ty byś chciała, albo chciał byś mieć taką kobietę ale w takim razie nie wiem jak musisz wyglądać...
  O Kate to można by to powiedzieć ale o niej...
  Gość (Sob., 04-08-2012) napisał:

  Przecież każda z was by chciała tak wygladać!

  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 05-08-2012 Gość
  Znam brzydsze, głupsze i w ogóle bardziej beznadziejne. Lagerfeld(t) (bo zmienił nazwisko, aby nie brzmiało tak "szwabsko") to homoseksualista, nie zapominajcie, że oni `widzą` urodę damską inaczej - podobają się im bicepsy i mocne owłosienie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 06-08-2012 Kasiula36
  no bo ma rację....nie jest ładną kobietą - a jedynie kobietą i przeciętnej urodzie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 08-08-2012 Gość
  On ma racje, ona ma morde jak kapec. Gdzyby nie to, ze sie puszcza w kregach krolewskich, bo wbila sie na plecach siostry, to pewnie bylaby kasjerka w tesco.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-08-2012 Gość
  gej koneserem damskiej urody, dobry żart
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 13-08-2012 Gość
  Gość (Pt., 03-08-2012) napisał:

  no fakt, uroda raczej pospolita


  dokladnie, przasna twarz jak wiejska dziewucha
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 18-08-2012 mada
  pospolita twarz,troche kwadratowa..
  sylwetka normalna,pupa dobrze akurat sie prezentowala w slubnej-druhnianej kreacji,ale bez przesady,na ulicach sa setki takich....
  obie siostry niczym specjalnie sie nie wyrozniaja,kate ma urocze doleczki bi piekny usmiech implantow.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 18-08-2012 Gość
  [author="Gość" date="Pt., 03-08-2012"]przeciez to gej co on wie o kobiecej urodzie?[/author właśnie dlatego,że jest gejem, wie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-08-2012 iguana
  powiedzial prawde, zamiast sie podlizywac rodzince ksieznej. W uk to juz zakrawa na paranoje,ta promocja siostry Kate. Najpierw zachwyt nad jej tylkiem i rynek chirurgii plastycznej, odnotowujacy zyski, z zamowieniami na taki wlasnie zad:)A ona jest nawet nie zwyczajna.....jest w zasadzie nieladna, malo kobieca twarz. Owszem, ma ladne wlosy, ale wyglada w ogole na 40 lat
  Odpowiedz Zgłoś
1 2