Umywalki z onyksu

23 Komentarze
6 Zdjęć
Sobota, 01-08-2009

Umywalki z onyksu

Ekskluzywne, kamienne umywalki wykonane z niezwykle cennego onyksu  to elegancka alternatywa dla typowych produkcji seryjnych.

Wykonano je ręcznie, przez lokalnych indonezyjskich wytwórców, przeszły zewnętrzny test kontroli jakości, spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Każda z nich jest unikalna, każda wyjątkowa ze względu na niepowtarzalność i naturalność wzoru i wybarwienia. Wyglądają niezwykle pięknie i wbrew pozorom nie tylko w połączeniu z bogatym stylem rezydencjalnym. Równie dobrze można je łączyć z surową, niemal oszczędną stylistyką nowoczesnych loftów.

Ceny umywalek w zależności od rozmiaru i modelu zaczynają się od 1 500 zł i sięgają około 7 000 zł za sztukę.

Więcej informacji o produktach na stronie internetowej importera.

Umywalki z onyksu

Umywalki z onyksu

Umywalki z onyksu

Umywalki z onyksu

Umywalki z onyksu

MO

 • Śr., 05-08-2009 gość
  boni (Poniedziałek, 03-08-2009) napisał:  faktycznie te zdjęcia nie oddaja uroku i piękna kamienia ja widziałam takie umywalki na targach wnętrzarskich w Mediolanie i oczu od nich nie można było oderwać gdyż kamień ten można podświetlić i takie właśnie umywalki od dołu podświetlone w minimalistycznym wnętrzu są wspaniałym eksponatem bo są tym pikantnym energetyzującym dodatkiem, tym smaczkiem we wnętrzu :) Szkoda, że tu nie zamieścili takich zdjęć z realizacji bo dzieki właśnie odpowiedniemu podświetleniu tych umywalek ukazujemy ich piękno- piękno natury, naszym oczom ukazuje się barwa faktura i cały bogaty rysunek historii stworzonej przez największego architekta czyli matke nature dlatego takie zastosowanie, wykorzystanie i obrobienie bloku kamiennego jest wspaniałym pomysłem gdyż nie dość, że każda umywalka jest jedyna w swoim rodzaju niepowtarzalna to pokazuje i ukazuje nam piękno i walory natury w codziennym szarym życiu, w którym nie doceniamy właśnie tego co mamy obok w zasiegu ręki wspaniałej natury i jej piękna.Ja jestem zauroczona tymi umywalkami i pomysłem wykorzystania kamienia i zazdroszcze tym którzy mają to szczeście we własnej łazience mieć cząstke historii stworzoną przez wieki przez matke nature w dodatku odpowiednio wyeksponowana by móc cieszyć się wygodą naturą niepowtarzalnością... mmmm... marze i zazdroszczę tym którzy już się cieszą tym pieknem budząc się przemywając oczy nad tym arcydziełem i codziennie rano mogą podziwiać i doceniać nasz piękny świat...  Jestem architektem wnetrz i zgadzam się z powyższą wypowiedzią piękno natury jest w Polsce nie doceniane a powinniśmy dostrzegać piękno w otaczającym nas świecie i w szlachetny sposób wykorzystywać dary natury w naszych wnętrzach mieszkalnych..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 23-03-2010 gość
  Widziałam ich galerię, mają całkiem fajne no ale ta cena...

  http://www.umywalkizkamienia.pl…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-04-2011 gość
  magdasw (Sobota, 01-08-2009) napisał:  Bardzo ciekawy pomysł. Ale jak urządziłybyście resztę łazienki żeby całość dorze się prezentowała?


  Drewno?
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3