Uwodzicielska Scarlett Johansson w nowej reklamie perfum Dolce & Gabbana

0 Komentarzy
10 Zdjęć
Poniedziałek, 31-10-2011

Scarlett Johansson po raz kolejny pojawia się w reklamie perfum „The One” Dolce & Gabbana. Aktorka zawodowo związana jest z duetem od dwóch lat. Tegoroczna kampania budzi jednak sporo nowych emocji. 

Wszystko za sprawą nowej estetyki. Scarlett zdążyła nas już trochę przyzwyczaić do seksownych nagości, kuszących spojrzeń i kocich ruchów. Najnowszy film dedykowany „The One” odbiega od tego typu przedstawień. Johansson wygląda jak prawdziwa diwa wyjęta wprost z lat pięćdziesiątych, budząca pożądanie aktorka z najlepszych czasów Hollywood.

Ubrana w czarną, koronkową sukienkę Scarlett Johansson udziela wywiadu dziennikarzowi, który jest poza kadrem. Rzecz dzieje się na planie filmowym. Z charakterystyczną kokieterią aktorka odpowiada na klasyczny zestaw pytań. Opowiada o sobie, swojej miłości do Italii, niefortunnie zakończonym związku z Włochem, ulubionej części swojego ciała (usta), rolach, inspiracjach i poszukiwaniu tej jednej, idealnej rzeczy – miłości. Lekko chrypliwym głosem, subtelnie i z wielką gracją kokietuje widza. W trakcie wywiadu elegancko i dyskretnie sprawdza makijaż, poprawia włosy i skrapia się perfumami. „The One” oczywiście.

Autorem 90-sekundowego filmu jest Jean Baptiste Mondino.

Zdjęcia: WWD

AW