Versace zwalnia pracowników

13 Komentarzy
3 Zdjęcia
Sobota, 14-11-2009

Versace zwalnia pracowników

Wszechobecny i ciągnący się kryzys bardzo dotkliwie uderzył w najbardziej znane domy mody. Nie oszczędził także włoskiego domu mody Versace, który szykuje się do drastycznej redukcji etatów.

W ramach reorganizacji przedsiębiorstwa, mającej na celu osiągnięcie znacznie lepszych wyników finansowych w 2011 roku pracę straci niebawem 350 pracowników, co oznacza redukcję na poziomie 25%.

Zwolnienia zaplanowano na marzec 2010 i obejmą głównie centralę firmy w Mediolanie, a także fabrykę w Lombardii oraz specjalizującą się w produkcji kolekcji pret-a-porter fabrykę w miejscowości Novara.

Dodatkowo lekarstwem na kryzys w branży ma być wprowadzenie na rynek nieco tańszej i szerzej dostępnej kolekcji pod marką Versace.

Versace zwalnia pracowników

Versace zwalnia pracowników

AWP

 • Niedz., 15-11-2009 Etalier Versace
  ... Co wy piszecie.. Z tego co mi wiadomo Versace zamyka tylko kilka salonów w Chinach przez co kilka fabryk nie upadnie. Tylko 23 % zostanie zredukowana... A wasze pytania i zarzuty w stronę Donatelli ?? ;/ Przecież kryzys to nie wina Donatelli i jej GENIALNYCH projektów! Inne wielkie!! domy mody typu Cavalli lub sama PRADA!! ogłaszają plajty! a Versace?? Tylko zwalnia pracowników co prawda jest to jakaś oznaka kryzysu ale nie takiego jaki napotkał inne imperia. A co do waszych... ... komentarzy.. Co wy znawcy Versace?? Żal!! nawet nie potraficie co niektórzy odróżnić Giorgio Armaniego od Gianniego Versace.. i ktoś tu pisał że Donatella dodaje za dużo błyskotek.. i że Gianni był lepszy... A to Gianni dodawał w swoich kreacjach masę wręcz kreacje ociekały od kryształków. Donatella stawia na przewiewne materiały i delikatne ale i wyjątkowe dodatki (ten sezon to imitacja rybiej łuski a poprzedni należał do serduszek zapinanych na zamek) A stwierdzenie że Versace to kicz... to przestarzały przesąd który niema zastosowania w dzisiejszych czasach bo kreacje mojej Donatelli wyglądają oszałamiająco.. Przykłady?? Atelier Versace :) Jakikolwiek... przepiękny :) A ps. Madonna brała udział w kampanii Versace 4 lata temu xD Teraz znowu jest Gisell Bundchen ^^ A to modelka na miarę tych największych
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 15-11-2009 gość
  a teraz wez leki i oddychaj

  Etalier Versace (Niedziela, 15-11-2009) napisał:  ... Co wy piszecie.. Z tego co mi wiadomo Versace zamyka tylko kilka salonów w Chinach przez co kilka fabryk nie upadnie. Tylko 23 % zostanie zredukowana... A wasze pytania i zarzuty w stronę Donatelli ?? ;/ Przecież kryzys to nie wina Donatelli i jej GENIALNYCH projektów! Inne wielkie!! domy mody typu Cavalli lub sama PRADA!! ogłaszają plajty! a Versace?? Tylko zwalnia pracowników co prawda jest to jakaś oznaka kryzysu ale nie takiego jaki napotkał inne imperia. A co do waszych... ... komentarzy.. Co wy znawcy Versace?? Żal!! nawet nie potraficie co niektórzy odróżnić Giorgio Armaniego od Gianniego Versace.. i ktoś tu pisał że Donatella dodaje za dużo błyskotek.. i że Gianni był lepszy... A to Gianni dodawał w swoich kreacjach masę wręcz kreacje ociekały od kryształków. Donatella stawia na przewiewne materiały i delikatne ale i wyjątkowe dodatki (ten sezon to imitacja rybiej łuski a poprzedni należał do serduszek zapinanych na zamek) A stwierdzenie że Versace to kicz... to przestarzały przesąd który niema zastosowania w dzisiejszych czasach bo kreacje mojej Donatelli wyglądają oszałamiająco.. Przykłady?? Atelier Versace :) Jakikolwiek... przepiękny :) A ps. Madonna brała udział w kampanii Versace 4 lata temu xD Teraz znowu jest Gisell Bundchen ^^ A to modelka na miarę tych największych

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 16-11-2009 gość
  a teraz wez leki i oddychaj[cytat


  jestes ciemna jak tabaka w rogu. potrafisz tylko szczekac z tlumem, jak wiekszosc ludzi w tym kraju. dowcipna tez nie jestes - no ale to wiaze sie z inteligencja...a tej tu brak.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2