Vin Diner w Restauracji Warszawskiej

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Wtorek, 22-05-2007

Vin Diner w Restauracji Warszawskiej We wtorek 29 maja w Restauracji Warszawskiej, mieszczącej się w Warszawie, przy ulicy Chopina 5A o godzinie 19 odbędzie się Vin Diner - Słońce Argentyny. Na gości prócz szerokiego wyboru win Bodega Salentein i deski serów, czeka carpaccio z jesiotra z sosem jogurtowo - koperkowym i czerwonym kawiorem, szparagi z beszamelem oraz cielęcina z młodą kapustą i ziemniakami w koperku.

Vin Diner to coś dla koneserów dobrego jedzenia i wina - obiad, nad którego przygotowaniem pracują najlepsi degustatorzy wraz z Szefem Kuchni. Profesjonalizm i doświadczenie obu stron są gwarancją idealnego współgrania win i potraw. Twórcami Vin Diner są Mariusz Janczewski z Klubu La Passion du Vin i Leszek Bodzoń z Restauracji Warszawskiej. Specjalnymi gośćmi wieczoru będą przedstawiciele Bodegi Salentein: Maarten Van Den Dungen i Pablo Tome.

Cena: 290 zł od osoby.

Zainteresowani uczestnictwem proszeni są o kontakt telefoniczny (0 693 586 310) lub mailowy (toni.muzyk@wp.pl)

AW

  • Wt., 22-05-2007 gość
    hmm brzmi bardzo smakowicie aczkolwiek cena mnie odstraszyła
    Odpowiedz Zgłoś
  • Czw., 06-09-2007 gość
    Właśnie jestem po spotkaniu w przepięknej restauracji Warszawska!Muszę przyznać, że jest to świetne miejsce na przyjęcie, bankiet, kolację itp. Jedzenie jest super, obsługa fantastyczna, nic dodać nic ująć. A sama prezentacja win - bardzo ciekawa, przedstawiciele Bodegi Salentein: Maarten Van Den Dungen i Pablo Tome świetnie przybliżyli nam smak win argentyńskich.
    Odpowiedz Zgłoś