Wakacje dla bogatych

41992 Komentarze
2 Zdjęcia
Wtorek, 11-07-2006

Wakacje dla bogatych

Do klubu Exclusive Resorts należy między innymi David Beckham. Chcielibyście pojechać na wakacje tam gdzie on i przespać się w pokoju obok? Wystarczy uiścić jedynie 375 000 dolarów jednorazowej składki członkowskiej! Ale to nie wszystko - podtrzymanie członkostwa kosztuje 25 000 USD rocznie.

Wakacje dla bogatych
,486W zamian za te pieniądze klub oferuje 280 najpiękniejszych apartamentów, domów i najdroższych mieszkań w każdym zakątku globu, a nawet ekskluzywne apartamenty na statku The World, który pływa nieprzerwanie dookoła świata. Możesz wynająć któreś z mieszkań na rodzinne wakacje, romantyczny wieczór we dwoje lub spotkanie biznesowe, podróżować gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Przed rezerwacją opisz swoje preferencje co do miejsca, wystroju apartamentu i ulubionych dań. Wybrane przysmaki przyrządzi twój prywatny kucharz, a serwować do pokoju lub patio będzie je twój osobisty kelner. A może będziesz miał ochotę na golfa lub spa? Opisz każdy detal – tak dobrze opłacane życzenia są natychmiast spełniane. Czy nie o takich wakacjach marzyłeś?

http://www.exclusiveresorts.com

MT

 • Wt., 26-06-2012 Aśka
  lalia (Wt., 08-05-2012) napisał:

  Ja dobrze, że wakacje już tak blisko. Mamy wykupiony pobyt na teneryfie z Alfą. Już się nie mogę doczekać tych pięknych widoków i spokoju. Trzeba już odpocząć...  Tez lecę z Alfą na teneryfę. Już się nie mogę doczekać. Podobno jest tam niewiarygodnie pięknie. Mam nadzieje, że będzie się dało pożyczyć samochód i trochę pozwiedzać. Widziałam też, że maja ciekawe wycieczki fakultatywne, więc pewnie na coś się zdecydujemy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 18-01-2013 Pracowalem tam
  Sa 3 pakiety czlonkowskie. Za wiele dodatkow sie placi osobno!!!! Cos nie do informowani
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 20-07-2013 kasik
  ja wkrótce będę się delektować pięknem portugalskiego wybrzeża :-) może to nie będą tak ekskluzywne wakacje jak te opisane, bo lecę z alfą, zakwaterowanie w hotelu Brisa Sol, który ma przecież tylko 4 gwiazdki, więc taki Beckham nawet by nie splunął taką ofertę... :-) A ja się mega cieszę, w końcu po całorocznej harówie odpocznę sobie :-)
  Odpowiedz Zgłoś