Wakacje na bogato. Jak się bawią dzieci milionerów?

49 Komentarzy
80 Zdjęć
Niedziela, 16-09-2012

Są młodzi, mają pieniądze, parcie na sławę i dużo wolnego czasu, który mogą spędzać tak jak im się tylko podoba. Właściwie żyją podobnie jak ich bogaci rodzice. Ostatnim hitem w sieci jest społeczność, którą ochrzczono jako Rich Kids Of Instagram (zdjęcia robione iPhonem obrabiane są za pomocą aplikacji Instagram).

W serwisie tumblr.com założyli bloga. Tam publikują swoje zdjęcia z wakacji. Standardem są przyjęcia jachtach, podróże drogimi samochodami, ubrania od najlepszych projektantów, rejsy prywatnymi jachtami, rachunki w restauracjach opiewające na spore sumy czy raczenie się takim trunkami jak szampan Moët & Chandon lub Dom Perignon.

Jednych te zdjęcia gorszą, innych bawią. Zobaczcie jak dzieci milionerów spędzają wakacje.

EM

 • Czw., 13-09-2012 john
  A jakby tak nagle braklo starych i zostali bez grosza? Most pewny bo to sa cioty.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-09-2012 arak
  phy i kogo to obchodzi, nie różnią się niczym od reszty lamusów, którzy szukają aprobaty dla swojej głupoty, poprzez umieszczanie jej fotograficznej dokumentacji w sieci. Jeśli ktoś się dobrze bawi, nie potrzebuje do tego niczyjej akceptacji. Spójrzcie w ogóle na dzisiejszych turystów, Ci ludzie nie odejdą od jakiegoś zabytku dopóki nie zrobią sobie dobrego zdjęcia, a jeśli akurat jest ku temu dobra okazja to tylko pstryk i po sekundzie ich nie ma. Zabytek niewiele w istocie ich obchodzi. To jest mania posiadania, nie wystarczy, że widzieli, oni muszą to atrakcyjne ładne miejsce "mieć", choćby na karcie pamięci, ale mieć. To jest typowy przykład tego chorego konsumeryzmu, to głupota, bo nikt się dobrze nie bawi, jeśli robi wszystko dla takich pamiątek. Dobre wrażenia, wspomnienia powinny zostać w pamięci, a nie na kartach pamięci. Zdjęć tych zabytków są już w internecie tysiące, po co komu następne ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-09-2012 MAJKI
  Biedni ludzie ..Oni nie znają Biedronki...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-09-2012 Gość
  brawo dla nich :) niech sie bawią i o to chodzi niechodzi o to zeby dzieci milionerów którzy zarabiają w 1 dzień około 4--9 mln przecietnie szli na studia ... to niema sensu jedyne co jest tu zle to to ze niezarobili na siebie sami i niebeda szanowac tych pieniedzy tak jak to by zrobili inni ale brawo dla nich :) ( wdg mnie i tak tanio ale to bardzo tanio sie bawią )
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-09-2012 Gość
  jesli myslicie ze dzieci milionerow zostali by bez starych i niedali by sobie rady to sie grubo mylicie od tego maja przyjaciol nawet jak nieprawdziwych to kazdy ale to kazdy z nich by mu jakos pomogl a rodzice jego/jej przyjaciol tak samo by pomogli to tak jak przychodzi do kolegi do domu a jego mama cie pyta czy zjesz obiad ...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-09-2012 frank
  Dobrze że kupują polską wódkę ale i tak umrą tak jak wszyscy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-09-2012 Szybkers
  Niech spędzają czas jak chcą , niech wydają pieniądze na co chcą niech się z tym pokazują , ludzie są różni , zazdrość też występuje , że pokazują rachunki czy coś to nie pustka w głowie czy tam w sercu , chcą to tak robią proste , Wy na pewno też robicie dużo "pustych" "głupich" rzeczy czy zdjęć ...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-09-2012 Gość
  Gość (Czw., 13-09-2012) napisał:

  jesli myslicie ze dzieci milionerow zostali by bez starych i niedali by sobie rady to sie grubo mylicie od tego maja przyjaciol nawet jak nieprawdziwych to kazdy ale to kazdy z nich by mu jakos pomogl a rodzice jego/jej przyjaciol tak samo by pomogli to tak jak przychodzi do kolegi do domu a jego mama cie pyta czy zjesz obiad ...  ta kevin ma miliony i co? jaki ma kumpli, kolesi, ktorzy daja here w zyłe... nie zapomnij, ze kolo takich bogaczy kreca sie w wiekszosci biedaczki i biedne dziewczyny
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-09-2012 Gość
  Jak byłam mała, to najlepszą zabawą było robienie paczków z błota
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 13-09-2012 SuperRichBoy$$$
  Co to jest?! Wchodze na portal o luksusie a tu sie prolet zebral i komentuje moj album ze zdjeciami, ktory ktos wykradl z mojej rezydencji! Skandal po prostu! Idzcie sobie pomarudzic na jakies forum dla biedakow i zostawcie nas bogaczy w spokoju! Co my wam zrobilismy?! Przypominam wam, to jest luxlux.pl a nie biedronka.com!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5