Wake Me Up Before You Go-Go – Anja Rubik śpiewa w chórkach (wideo)

7 Komentarzy
4 Zdjęcia
Piątek, 10-02-2012

Tak się świętuje start nowej, odświeżonej strony internetowej. Ekipa francuskiej edycji magazynu Vogue uroczyście odśpiewała i odtańczyła „Wake Me Up Before You Go-Go”. Muzyczne show powstało z okazji zmiany layoutu strony Vogue.fr.

Wokalistką została Emmanuelle Alt – redaktor naczelna paryskiej biblii mody. W chórkach wystąpiła między innymi Anja Rubik. Stylowy zespół oglądamy w białych t-shirtach z napisem Vogue. Naczelna biega po scenie w białych dżinsach i sportowych butach w tym samym kolorze. Pomysł świetny, choć zabrakło nam nieco większego zaangażowania ze strony śpiewających chórki modelek. Pełni uznania jesteśmy natomiast dla stylizacji i dystansu do siebie, jak zaprezentowała Emmanuelle Alt. Od kilku dni próbujemy wyobrazić sobie szefową amerykańskiej edycji – Annę Wintour skaczącą w białych adidasach.

http://www.vogue.fr/

AW

 • Pt., 10-02-2012 Gość
  ale mają dystans do siebie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 10-02-2012 Gość
  ale szmira. niby,że śmieszne?!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 10-02-2012 Oleńka
  bardzo fajny pomysł ! a że chórki miały słabe zaangażowanie to trudno się dziwić nie wiadomo kiedy dziewczyny jadły i piły:P ale przyznać trzeba że Rubik wczuła się i wyglądała najbardziej wiarygodnie z tego chórku
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 10-02-2012 Gość
  Wake ME (!!!!) up before you go, go, a nie wake my.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 11-02-2012 jerzy
  w chorkach ti ja spiewalem ale w kosciele
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 11-02-2012 Gość
  Oleńka (Pt., 10-02-2012) napisał:

  bardzo fajny pomysł ! a że chórki miały słabe zaangażowanie to trudno się dziwić nie wiadomo kiedy dziewczyny jadły i piły:P ale przyznać trzeba że Rubik wczuła się i wyglądała najbardziej wiarygodnie z tego chórku  Dokładnie. Uważam tak samo.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 12-02-2012 Gość
  Odpowiedz Zgłoś