Warsztaty MAMY plany

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 07-03-2011

Warsztaty MAMY plany

9 marca w kawiarni FikuMikuCafé w Warszawie odbędą się drugie warsztaty dla mam - MAMY plany.  To kameralne spotkania z ekspertami.

Warsztaty są przygotowane między innymi przez ekspertów z ZIABAQLU, Instytutu Dermika Salon&Spa i FikuMikuCafé. Organizatorzy  wychodzą naprzeciw mamom, które często w nowej roli życiowej czują się osamotnione ze swoimi odczuciami, pragnieniami czy problemami, potrzebują wsparcia oraz budującego dialogu z innymi kobietami. „MAMY plany“ to również mała społeczność, integrująca mamy wokół tego, co dla nich jest najważniejsze.

Tematem drugiego spotkania będzie pielęgnacja ciała w okresie ciąży i sposoby na utrzymanie formy, zarówno w czasie tych szczególnych dziewięciu miesiący, jak i po porodzie. Gościem specjalnym będzie top modelka, mama – Kamila Szczawińska.

 Z okazji przypadającego dzień wcześniej Święta Kobiet warsztaty „W ciąży – w formie!“ są bezpłatne. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona zainteresowane uczestniczki są proszone o wcześniejsze zapisy: zapisy@mamyplany.com.

Na zakończenie każda uczestniczka warsztatów otrzyma atrakcyjne prezenty i bony rabatowe.

http://www.mamyplany.com

AWP

 • Czw., 31-03-2011 gość
  !!THE BEST!!

  LUKSUSOWE KLUBY, RESTAURACJA, HOTELE ....

  WWW.EXCLUSIVE-PLACES.COM
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 11-04-2011 gość
  Poznaj najbardziej ekskluzywne miejsca w Europie

  Kluby
  Restauracje
  Apartamenty
  Hotele

  WWW.EXCLUSIVE-PLACES.COM
  WWW.EXCLUSIVE-PLACES.COM
  WWW.EXCLUSIVE-PLACES.COM !!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 01-05-2011 gość
  ezqlzdiwhfobxjwkqsnwccjuz…
  Odpowiedz Zgłoś