Warsztaty mody z YPDF w Promenadzie

21 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 11-12-2007

Warsztaty mody z YPDF w Promenadzie 14 grudnia w salonie Young Polish Designers Foundation podopieczni fundacji, młodzi projektanci będą nie tylko promować swoje karnawałowe modele, ale też doradzać stylistycznie zaproszonym gościom i klientom. Te niepowtarzalne warsztaty mody odbędą się z okazji Nocy Bajecznych Zakupów w warszawskiej Promenadzie.

Spotkanie będzie miało kameralny charakter – przy lampce wina i drobnej przekąsce klienci będą mogli porozmawiać z twórcami kolekcji, przymierzyć karnawałowe stroje oraz uzyskać fachowe porady od projektantów, stylistów i wizażystów. Wybrane modele będą również zaprezentowane na modelkach podczas minipokazów mody, a wizażyści z międzynarodowej sieci szkół charakteryzacji, wizażu i kreacji wizerunku FAM zademonstrują karnawałowe makijaże.

Do dyspozycji przybyłych gości będą najlepsi młodzi polscy projektanci, tacy jak Grzegorz Kasperski, Rafał Czapul, Monika Ptaszek, Karolina Brodzińska czy Marta Ruta. Karnawałowe kreacje będzie można zakupić po promocyjnych cenach.

www.ypdf.org

Warsztaty mody z YPDF w Promenadzie

MWW

 • Wt., 11-12-2007 AJC
  swietny ten kapelusz proj. Ruty
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 11-12-2007 gość
  kapelusz śliczny
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 11-12-2007 skromny
  Byłem w tym sklepie, te rzeczy są żenujące, strasznie kiczowate i wieśniackie(heh chociażby ta sukianka na focie XD, firanka+koc w panterke, modelka też śliczna). Fakt, że jest kilka ładnych ale naprawde wyjątki. Jeszcze te napisy na metakch made in germany oh ah ! WSTTYYD
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 11-12-2007 gość
  A widział ktoś tam marynarke imitującą wężową skórę XDD. Projekt wspaniałego projektanta, abslowenta AWF
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 11-12-2007 Cola
  przed nimi jeszcze szmat nauki;] zdążą może jakoś się wybić, ale u nas w kraju, to w ogóle bardzo mało prawdopodobne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 11-12-2007 gość
  sama inicjatywa jest godan pochwaly. przeciez nikt moe urzadza tego typu warsztatow. a ze konkurencji nie ma, to poziom jest, jaki jest. na pewno z czasem bedzie coraz lepiej.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 11-12-2007 cherri
  Marta Ruta - świetna projektantka nakryć głowy.
  A może coś w tym stylu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 11-12-2007 gość
  cherri (Wtorek, 11-12-2007) napisał:  Marta Ruta - świetna projektantka nakryć głowy.A może coś w tym stylu  XDDDD ŻŻŻŻAAAŁooooosne, przykleja go sie do głowy dwustronną taśmą ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 11-12-2007 AJC
  cherri (Wtorek, 11-12-2007) napisał:  Marta Ruta - świetna projektantka nakryć głowy.A może coś w tym stylu


  Swietny kapelusik ale musi trzymac sie wylacznie na szpilkach bo taki malusi! Wiecie czy gdzies w Polsce mozna kupic owe kapelusze pani Ruty?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 12-12-2007 ARLETTA
  Nie ma tam żadnych szanujących sie polskich projektantów byłam tam ceny z kosmosu a wykonanie żenujące a obsługa sami geye to wcale nie jest dobre jak młodzi chłopcy z manierami Geyowskimi maja ubierac kobiety jakoś slisko tam feeeeeeeee
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3