Warsztaty mody z YPDF w Promenadzie

21 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 11-12-2007

Warsztaty mody z YPDF w Promenadzie 14 grudnia w salonie Young Polish Designers Foundation podopieczni fundacji, młodzi projektanci będą nie tylko promować swoje karnawałowe modele, ale też doradzać stylistycznie zaproszonym gościom i klientom. Te niepowtarzalne warsztaty mody odbędą się z okazji Nocy Bajecznych Zakupów w warszawskiej Promenadzie.

Spotkanie będzie miało kameralny charakter – przy lampce wina i drobnej przekąsce klienci będą mogli porozmawiać z twórcami kolekcji, przymierzyć karnawałowe stroje oraz uzyskać fachowe porady od projektantów, stylistów i wizażystów. Wybrane modele będą również zaprezentowane na modelkach podczas minipokazów mody, a wizażyści z międzynarodowej sieci szkół charakteryzacji, wizażu i kreacji wizerunku FAM zademonstrują karnawałowe makijaże.

Do dyspozycji przybyłych gości będą najlepsi młodzi polscy projektanci, tacy jak Grzegorz Kasperski, Rafał Czapul, Monika Ptaszek, Karolina Brodzińska czy Marta Ruta. Karnawałowe kreacje będzie można zakupić po promocyjnych cenach.

www.ypdf.org

Warsztaty mody z YPDF w Promenadzie

MWW

 • Pn., 08-06-2009 gość
  AJC (Wtorek, 11-12-2007) napisał:  cherri (Wtorek, 11-12-2007) napisał:
  Marta Ruta - świetna projektantka nakryć głowy.A może coś w tym stylu
  Swietny kapelusik ale musi trzymac sie wylacznie na szpilkach bo taki malusi! Wiecie czy gdzies w Polsce mozna kupic owe kapelusze pani Ruty?


  można je kupić w Warszawie na Solec 97
  można też obejrzeć na www.martaruta.com
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3