Warsztaty White – wszystko o ślubach

0 Komentarzy
7 Zdjęć
Niedziela, 06-11-2011

Dzisiaj coś dla przyszłych panien młodych, które planując jeden z najważniejszych dni w życiu, poszukują nieszablonowych i ciekawych rozwiązań.

„White – wszystko o ślubach” to druga edycja warsztatów ślubnych Agaty Wojtkiewicz. Wyjątkowe spotkania poświęcone modzie ślubnej cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Stąd pomysł na kontynuację i rozwój białego projektu.

Podczas warsztatów projektantka opowie o obecnych tendencjach w modzie ślubnej i zaprezentuje jej nowoczesne oblicze. Uczestnicy obejrzą pokaz sukien ślubnych autorstwa Agaty Wojtkiewicz i uzyskają profesjonalną poradę stylisty w kwestii doboru sukni i dodatków. Katarzyna Rychlewska z Kate&Kate zaproponuje biżuterię. Eksperci z salonu urody SilkFarm będą udzielać porad w zakresie wirażu i pielęgnacji cery przed ślubem. Fotografowie ze Snap Studio podzielą się swoim doświadczeniem zdobytym podczas pracy przy ponad 150 ślubach. Podpowiedzą o czym warto pamiętać i na co zwrócić uwagę wybierając fotografa uwieczniającego ten ważny dzień.

Warsztaty odbędą się 20 listopada 2011 roku o godzinie 15 w hotelu Andel’s w Łodzi.

Zainteresowani udziałem proszeni są o zapisy za pośrednictwem strony internetowej White.

http://www.agatawojtkiewicz.pl/

AW