Water Home – dom na wodzie

41 Komentarzy
7 Zdjęć
Czwartek, 29-05-2008

Water Home – dom na wodzie

Zatłoczone miasta, gigantyczne blokowiska i luksusowe apartamenty w wielkiej metropolii, które może i luksusowe, ale z widokiem na kolejny apartamentowiec, mogą zmęczyć. Wszystkim, którym marzy się przestrzeń i niczym nieograniczony widok z okna polecam dom na wodzie.

Firma Water Home ma wiedzę i rozwiązania techniczne, które pozwalają na budowę bezpiecznych, stabilnych, wytrzymałych i komfortowych budynków ze wszelkimi wygodami. Wodna nieruchomość oddawana jest „pod klucz” i wyposażona zgodnie z życzeniami klienta – klimatyzacja, wanna SPA, jacuzzi, sauna, kominek, systemy alarmowe, system „inteligentny dom”, instalacje audio i video czy baterie słoneczne to tylko część listy udogodnień, które proponuje Water Home.

Przykładowy dom całoroczny to 120m2 powierzchni mieszkalnej i 129m2 tarasów. Dwa pokłady dzielą się na salon z kuchnią, dwie sypialnie, łazienkę, wc, saunę, hol i dwa tarasy. Jest luksusowo, ekologicznie, bezpiecznie i bezobsługowo, jako że system nie wymaga żadnych prac konserwacyjnych w trakcie użytkowania.

Cena metra domu to około 10 000 zł. Dokładny koszt ustalany jest indywidualnie i zależy od standardu wykończenia i rodzaju budynku.

Water Home
Ul. Zgoda 4/2
00-018 Warszawa
fax +48 22 828 22 00
biuro@waterhome.pl
http://www.waterhome.pl/

Water Home – dom na wodzie

Water Home – dom na wodzie

Water Home – dom na wodzie

Water Home – dom na wodzie

Water Home – dom na wodzie

Water Home – dom na wodzie

AW

  • Czw., 22-08-2013 monika215
    To jest na prawdę niezwykła rzecz. Ja osobiście miałam do czynienia z mniejszym okazem i powiem Wam, że jeżeli ktoś pragnie odrobiny spokoju i lubi jezioro/rzekę itd. to jest to coś dla niego. Szpec ma rację, to się nie "kołysze", oczywiście wszystko zależy od tego gdzie się cumuje takim cudem. Sama osobiście chciałabym być właścicielką takiego domku.
    Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5