Weekend Seks w wielkim mieście

11 Komentarzy
3 Zdjęcia
Niedziela, 13-04-2008

Weekend Seks w wielkim mieście Są tacy turyści, którym nie wystarcza już najlepszy pokój w świetnym hotelu i najwygodniejsze miejsce w luksusowej części samolotu. Tacy turyści szukają wycieczek nietypowych i z pomysłem. Joanne Konstantinakos postanowiła wymieszać filmową fikcję z rzeczywistością i zaserwować swoim klientom niebanalną podróż przez Manhattan. Przez długie lata związana z turystyką Konstantinakos założyła firmę Destination On Location, która przenosi turystów w przestrzeń, którą znają z filmów.

Jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku jest film Seks w wielkim mieście. Wielbicielki serialu mają szanse obejrzeć premierę w Wielkim Mieście i dodatkowo odwiedzić te miejsce, które szczególnie upodobały sobie Carrie i spółka. Na liście są miedzy innymi Barneys, Tiffany, Blahnik, słynny Bungalow 8, Il Cantinori, Cipriani, Sushi Samba i Nobu. Przygoda zaczyna się już na lotnisku JFK, gdzie czeka helikopter albo limuzyna. Później śniadania, lunche i obiady w restauracjach, w których regularnie jadały bohaterki serialu, najlepsze kluby w mieście, zabiegi pielęgnacyjne, no i zakupy ze stylistką i kartą wstępu do najważniejszych butików i showroomów.

Program jest lekko modyfikowany i dostosowywany do indywidualnych życzeń klientki: jeśli utożsamiasz się z Mirandą czeka Cię sobotni trening w Central Parku i piknik, jeśli stawiasz na Samanthę odwiedzisz luksusowe sex shopy, butik Versace i pójdziesz na krótkie warsztaty „jak zadowolić mężczyznę”, jeśli Twoją faworytką jest Charlotte odwiedzisz galerie sztuki i salon Burberry, wielbicielki Carrie przejrzą kolekcje kilku nowych projektantów i poćwiczą na trapezie w klubie sportowym Chelsea Piers.  

Przedłużony weekend zaczyna się w piątek 23 maja i kończy w środę 28 maja.

Liczba miejsc jest ograniczona do ośmiu. Szczegółowy program znajduje się tutaj.

Cena: $24 000, około 52 800 zł

Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt:
Destination On Location
419 Lafayette Streetm 6th Floor
New York 10003
Tel. +1 212 624 5868, +1 917 969 9900
E-mail: info@destinationlocation.com

Weekend Seks w wielkim mieście

Weekend Seks w wielkim mieście

AW

  • Sob., 19-04-2008 gość
    53 tysiace za 5 dni ; o ; o ; o; o tzn eee wszystko jst oplacone??? zakupy u blanika tez???
    Odpowiedz Zgłoś
1 2