Weekendy w Winnicach - Wine Tour w Hiszpanii

4 Komentarze
3 Zdjęcia
Wtorek, 15-04-2008

Weekendy w Winnicach - Wine Tour w Hiszpanii Katalonia to jeden z najważniejszych regionów winiarskich Hiszpanii i miejsce, gdzie efektownie wymieszały się wpływy romańskie, arabskie, żydowskie i chrześcijańskie. Organizatorzy programu Weekendy w Winnicach stawiają sobie za cel poznanie przez uczestników tej części Hiszpanii „od środka” i pod kierunkiem profesjonalistów. Przewodnikiem podczas hiszpańskiego weekendu jest Paddy Mannion – Anglik, sommelier i jeden z najbardziej uznanych autorytetów w dziedzinie katalońskiej enoturystyki.

W piątek, po przylocie do Barcelony uczestnicy przewiezieni są do czterogwiazdkowego hotelu w Sitges. Po zakwaterowaniu czeka ich powitalna kolacja połączona z prezentacją win katalońskich. Na sobotę zaplanowano zwiedzanie i degustację w Cavas Nadal, zakupy na urokliwym targu w Vilafranca del Penedes, lunch w Can Manescal i zwiedzanie z degustacją w Pares Balta Winery. Niedzielne przedpołudnie to wizyta w winnicach Lo Givot i Costers de Siurana. Popołudniem organizator poleca odwiedzić cyrk rzymski, amfiteatr, stary port i piękną plażę. Do wyboru jest całe mnóstwo urokliwych knajpek i okolicznych restauracji serwujących regionalne specjały, zwłaszcza wspaniałe seafood. 

Cena: od 3 550 zł

Cena obejmuje: przelot na trasie Warszawa – Barcelona – Warszawa, 3 noce w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem, kolacje, lunch, prezentacje win katalońskich, 4 wizyty u winiarzy z degustacjami, opiekę lokalnego przewodnika enologicznego (w języku angielskim), opiekę polskiego pilota, transfery, ubezpieczenie.

Warunki rezerwacji znajdziesz tutaj.

Kontakt:

tel.: (+48) 0 783 732 430
e-mail: info@winowww.pl
http://www.winowww.pl/

Weekendy w Winnicach - Wine Tour w Hiszpanii

Weekendy w Winnicach - Wine Tour w Hiszpanii

AW

 • Wt., 15-04-2008 gość
  4 dni za 3550 zł lekka przesada
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 15-04-2008 gość
  OD 3550zl....lozko brzydkie :{
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 16-04-2008 gość
  Złoto blee.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 17-04-2008 łódź
  żadna przesada za odrobine dobrego smaku i stylu, złoto jest przejawem bogactwa i elegancji a na takie łóżko nigdy Cie nie będzie stać :)
  Odpowiedz Zgłoś