White – wszystko o ślubach. Zapraszamy na warsztaty.

2 Komentarze
4 Zdjęcia
Środa, 09-11-2011

Zapraszaliśmy już do Łodzi. Tym razem będzie o Warszawie. Projekt „White – wszystko o ślubach” zawita do stolicy 27 listopada. Wyjątkowe, ślubne warsztaty odbędą się w Polonia Palace Hotel.

Szkolenie poprowadzi projektantka mody, Agata Wojtkiewicz oraz partnerzy wydarzenia. To oferta skierowana do wszystkich tych, którzy zainteresowani są nowoczesnym ujęciem mody ślubnej, poszukują niebanalnych rozwiązań w tej dziedzinie i chcą, by ten wyjątkowy dzień odbył się poza ślubną sztampą.

W programie: pokaz nowoczesnej mody ślubnej (nie zobaczycie tu klasycznej i oklepanej, tiulowej sukni-bezy czy ocierających się o kicz koronek i koralików), porady stylisty i projektanta oraz porady dotyczące oprawy całej ceremonii. Florysta podrzuci kilka pomysłów ozdobienia sali weselnej, a profesjonalny zespół fotografów doradzi, jak wybierać fotografa, który ma uwieczniać piękne chwile. Katarzyna Rychlewska z Kate&Kate udowodni, że kolorowa, okazała biżuteria również pasuje do ślubnych kreacji. Szef Kuchni hotelu opowie natomiast o trendach kulinarnych i podpowie jak powinno wyglądać idealne ślubne menu.

Warsztaty odbędą się w sali balowej Polonia Palace Hotel. Eleganckie, pałacowe wnętrza stworzą niepowtarzalną atmosferę i będą doskonałą oprawą do snucia ślubnych planów.

 

Warsztaty odbędą się 27 listopada 2011 roku o godzinie 15.

Zainteresowani udziałem proszeni są o zapisy za pośrednictwem strony internetowej White.

http://www.agatawojtkiewicz.pl/

AW

  • Śr., 09-11-2011 a$KA
    Brawo!!!!!! A sukienki PIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘkne!
    Odpowiedz Zgłoś
  • Śr., 16-11-2011 tessa
    SZkoda ze tylko sukienki sa jednej projektantki bo mamy w kraju duzo wiecej a tak to nie ma wyboru ale slyszalam ze mozna piekne suknie kupic u Malgosi dudek tam sie wlasnie udamy moja znajoma wygladala zjawiskowo w jej kreacji
    Odpowiedz Zgłoś