Wielkanoc w Hotelu Klimek SPA

1 Komentarz
3 Zdjęcia
Piątek, 22-04-2011

Wielkanoc w Hotelu Klimek SPA

Miłośnikom przyrody, którzy jeszcze nie zdecydowali, gdzie spędzić nadchodzącą Wielkanoc, polecamy Hotel Klimek SPA leżący w Beskidzie Sądeckim.

Piękne widoki na Jaworzynę Krynicką, Popradzki Park Krajobrazowy i Dolinę Potoku Szczawnik oraz czyste powietrze pozwolą odprężyć się i uciec od wielkomiejskiego zgiełku. Urok świąt będzie można odkryć także w samym Hotelu Klimek. Od 22 do 25 kwietnia zarówno dorośli jak i dzieci będą mogli liczyć na moc atrakcji. Najmłodszych z pewnością ucieszą wspólne zabawy pod okiem animatorek. Na dorosłych czeka centrum rekreacji wodnej – aromaterapia, basen, jacuzzi, hydromasaże, bicze wodne oraz kilka rodzajów sauny. Ci, którzy lubią łączyć aktywny wypoczynek z podziwianiem pobliskiej przyrody, będą mogli skorzystać ze spacerów nordic walking prowadzonych przez instruktora lub z przejażdżki konną bryczką po okolicy.

Cena trzydniowego (22-25 kwietnia) pakietu wielkanocnego w pokoju 2 - osobowym wynosi 1 400 zł. Pobyt dzieci do trzeciego roku życia jest bezpłatny.

http://www.hotelklimek.pl/

Wielkanoc w Hotelu Klimek SPA

Wielkanoc w Hotelu Klimek SPA

MB